Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Netes szexpartnerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Netes szexpartnerrel való találkozás során nem féltek, hogy pl. egy eröszakos pasival akadtok össze? Eröszakoskodik, többet akat, mint amiben megegyztetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

pasi vagyok

sose tennék ilyet

szerintem az előzetes találkozón ez kiderül - 25 percet egy kávézóban megér várni :)


budapesti férfi

2019. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Beerőlteti korpásba például?
2019. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én sem tennék ilyent, mégis mindenkiben ott van a kérdés, mi van ha mégis... Nem egyszerű így ismerkedni. 40f
2019. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Élőben kel ismerkesni nem neten

20/l

2019. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem félünk. Mert nem keresünk neten szexpartnert. De amúgy meg nem csak a neten lehet hülyékbe botlani, az utcán még több van.
2019. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Interneten maximum, harmadik felet érdemes keresni, szerintem.


Egy személyes találkozó alkalmával is belefuthat az ember lánya erőszakos férfiakba, de sajnos, ez kiderülhet pár hónap után is


Sosem tudhatjuk, hogy mit hoz az élet.

2019. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
heh, jönnek a pasi válaszok, hogy elsőnek csakis nyílt helyen, míg ő maguk teszik fel a kérdéseket, hogy "lányok, had menjek oda kinyalni titeket, semmi más nincs" és csodálkoznak és megsértődnek és kérdezik, hogy miért, hát ők nem olyanok...
2019. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En tartanak tole en se ertem azt aki nem
2019. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Többször találkoztam már innen is srácokkal, de nem félek tőlük.

Viszek baltát.

2019. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Már netes beszélgetésből sokat le lehet szűrni, pluszban semleges helyen találkozok vele először, sose volt gond. L
2019. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!