Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi akinek nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek nem jön be az ilyen mell?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 15. 16:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%
Szep cicik
2019. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen normális, számomra vonzó mell!

A csajjal együtt jöhet!

2019. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%
A 9-esnek van igaza, nem kell lepontozni, csak azért mert megsértődtök az igazságon. Leengedett kézzel teljesen másképp néz ki, higgyétek el. De így sem szép. 60 éves néninek oké, hogy ilyen, de ez egy fiatal, elhízott nő. Nekem nem jön be egyáltalán, lehet engem is lepontozni cssk azért, mert magatokra ismertetek a képen.
2019. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
49%
Elhízott??? Az iskoláját!Nem is tudtam, hogy így néz egy elhízott nő.... Én ezen a csajon nem látok felesleget eggyáltalán.Annyi,hogy nagyok a mellei.Az meg, hogy lóg nyílván való, hiszen a súlya húzza lefelé. Szerintem nagyon sok férfi szereti az ilyen melleket.
2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Úgy látom senki nem ismerte meg a hölgyet :D

[link]


Pedig hányszor vertétek ki rá...:D

2019. szept. 15. 19:08
 16/34 anonim ***** válasza:
36%

13: " Leengedett kézzel teljesen másképp néz ki, higgyétek el. De így sem szép. 60 éves néninek oké, hogy ilyen, de ez egy fiatal, elhízott nő"

Kisgyerek! Láttál te már életedben meztelen nőt?!

Az ilyen "szakemberrel" mint te, tele van a padlás és a pöts... tudod?!

Ezt a nőt a fél világ megdugná, és annak a fele meg is tette...

De meg recskázz nyugodtam esténként...

2019. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
#16 nyilván nem fogok a magánéletemről magyarázkodni (házas vagyok egyébként..), de nem értem mi ez a nagy kövérvédelem? Nem tudjátok elfogadni, hogy nem mindenkinek egyenlő a nő a hájjal? Hogy jön ide a recskázás? Érdekes, hogy csak azok véleménye releváns, akik a túlsúlyt istenítik, akiknek más az esete, az már csak recskabajnok lehet. Ezt valami kövérke nőci írogatja, akinek rosszul esnek a tények, vagy nem értelek titeket. Ahány ház, annyiféle szokás, fel kéne dolgozni.
2019. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%

#16-os


Klasszisokkal szebb lánnyal bújok össze minden éjjel. Nektek, II. osztályú gyakoris punci-jägerkommandónak kb. bármi jó, amin lyuk van, ha valamilyen önbizalmi problémája vélelmezhető esetleg, külön jó, mert könyebb prédának hiszitek, elég kicsit legyezgetni a lelkét, fogékonyabbnak hiszitek őket rátok.

Még én is egy sor privátot kaptam már ajánlatokkal, férfiként. Pedig sehol nem írtam magamnak női nemet. Ha valaki azt is kiírja, hogy nő, ennek sokszorosát kapja. És ha kövér, akkor épp az a zsáner az összes válaszolónál. Ha análellenes a kérdező, egymásra pakolva jönnek az análtól elzárkózó válaszolók, egymásra licitálva már olyan választ olvastam többször, hogy ő annyira nem, hogy még akkor se tenné, ha kérnék.

Ha magas, vékony, akkor ő a "pont ez a kedvencem" minden válaszoló számára.

Nevetségesek vagytok.


De a valóság az, hogy ti maradtok továbbra is egyedül, és maradok a párom mellett, a túlsúly pedig marad egészségtelen és szexuálisan taszító, egészséges önértékelésel.

2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha ez a nő dagadt, akkor nagyon sz@r a szemüvegetek...
2019. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
[URL= [link]
2019. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!