Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi akinek nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek nem jön be az ilyen mell?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 15. 16:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%
2019. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%

#19-es

"Hát ha ez a nő dagadt, akkor nagyon sz@r a szemüvegetek..."


Látom, nem volt még dolgod egészséges testalkatú nővel. Segítek:

[link]

[link]

Nagyobb mellű nő példájával is:

[link]

Vesd össze a kérdésben belinkelt képen látható nővel.

Megkaptad a választ?

2019. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%

Bakker én NŐK-ről beszélek, nem fejletlen, vézna tini lánykákról!

Ezekre ráfekszem, azonnal meghalnak...

Meg hát nem is vagyok pedofil.

2019. szept. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Vow! Ezek aztán csöcsök! :)
2019. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
27%

#23-as


1) Talán neked sem ártana a normál testsúly elérése. Tiszteld meg ennyivel a szívedet.

2) Bármilyen furcsa is, nem csupán becsődölt házasságú, vagy épp soha meg sem állapodott, kapuzárási pánikos 50+-os felhasználók vannak itt.


Egyébként saját súlyod miatt lehet preferenciád egy túlsúlyos nő. De azt ne vitasd el akkor sem, hogy túlsúlyos, mert láthatóan az.

Nem tudom, hogy mit látsz nőietlennek legalább a harmadik képen szereplő nőn, de gyanítom, te is egyébként inkább jelennél meg egy olyan nővel, ha tehetnéd (bár valószínűleg inkább bárkivel, csak lenne valaki).

2019. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
31%

Tökéletesen egyetértek a 46%-os válaszolóval.

#23: El tudod esetleg képzelni, hogy nem csak a tinilányok lehetnek vékonyak? El tudod képzelni, hogy vannak nők, akik nem folynak szét egy bizonyos kor után, csak azért, mert már nem tinik? De hát nektek felesleges beszélni, megláttok egy puncis képet és ledobja az “agyatok” a láncot.

2019. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%

Ha én a 192 centi magasságommal és a 90 kilómmal ráfeküdnék egy ilyen rozoga leánykára, az garantáltan nem kapna levegőt!

De nem fekszem rájuk, mert és nem a kislányokat, hanem a NŐ-ket szeretem!

Persze vannak vézna nők is, de azokra feküdjön a 46%-os okostojás... és hallgassa a csontzenét:)

2019. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
# 22 Az első képen szereplő szöszi talán már-már közelít a sovány kategóriához, a többi valóban normál testalkatú, de ugyanúgy a kérdésben szereplő csaj is az...Csak picit husibb, de közel sem elhízott, pláne nem dagadt. Normál, egészséges testalkaton belül is vannak vékonyabbak, meg picit husibbak. Amúgy is kitalálták már a testtömegindexet az ilyen dolgok megállapításához. Ennek a csajnak szimplán nagyok a mellei, de ha azt figyelmen kívül hagyod, a többi testrésze teljesen normális.
2019. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
32%

"El tudod esetleg képzelni, hogy nem csak a tinilányok lehetnek vékonyak? El tudod képzelni, hogy vannak nők, akik nem folynak szét egy bizonyos kor után, csak azért, mert már nem tinik?"


Igen, erről van szó. Speciel a két első képen szereplő nő már a kép készültekor is valószínűleg közelebb állt a harminchoz, mint a húszhoz, de a barna hajú szinte biztos, mert '88-as születésű.


----------


"a többi valóban normál testalkatú, de ugyanúgy a kérdésben szereplő csaj is az...Csak picit husibb, de közel sem elhízott, pláne nem dagadt."


Asztallap szélességű. Nézzük már meg, egyetlen összefüggő vonalat ad a combja, a válla, és közte a dereka. Hol van az ívelt vonal a testén? Fedi a súlyfelesleg.


"Normál, egészséges testalkaton belül is vannak vékonyabbak, meg picit husibbak."


Szerintem te pedig senki esetén nem akarod elzárni önmagadat a potyapriváttól, nem tudván, ki olvassa esetleg a válaszokat. Ezért vagy ilyen "diplomatikus".


Nem illesztem egymásmellé a két alkatot. Nem vesződök most ezzel. Ha így nem nyilvánvaló a kontraszt, az sem változtatna rajta.

2019. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%
# 29 Így igaz! Aki nem osztja a te véleményedet, illetve nem csupán a 2019-es, vékony szépségideált tartja egészséges testalkatnak, az tuti a privátokra utazik! Ej, most lebuktam...Szégyenlem magam, lányok ne írjatok vissza mostantól nekem!! Eszem megáll... :D
2019. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!