Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi akinek nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek nem jön be az ilyen mell?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 15. 16:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

2019-es szépségideál.:D

Érdekes, nekem 2009-ben is ez tetszett. Nem a divatot követem. Az egészséges test vonzó.

Tessék:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
# 31 Úgy látom nem ugyanarról a nőről beszélünk. Vagy nem tudom te mit látsz, de a nagy mellét leszámítva ugyanolyan alakja van, mint a Vénusz születésén a nőknek.
2019. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizonyos válaszadó lekövérezi a kicsit husis (nőies) nőt, aki a képen van.


Igaza mellé belinkel sovány nőket, akiken nincs hús.


Ember, nem veszed észre,hogy te egy másik végletet képviselsz? Ráadásul a kérdező által belinkelt nő nem is végletesen kövér. Viszont akiket te linkeltél be, azok már nem vékonyak, hanem soványak.

Egyszerűen hajtogatod az igazadat, de azt nem fogod fel, hogy mások ízlését nem fogod befolyásolni azzal, hogy belinkelsz néhány gyereklány külsejű nőt.


Szerinted itt mindenki hülye, akinek a kérdező által belinkelt nő bejön.

Szerintem meg te vagy az.


És nem azért, mert neked ilyen meg olyan nők jönnek be.

2019. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy nem tudom te mit látsz, de a nagy mellét leszámítva ugyanolyan alakja van, mint a Vénusz születésén a nőknek."


Na, ez az, amit testképzavarnak nevezünk.


------------


"Igaza mellé belinkel sovány nőket, akiken nincs hús."


😁😁 "Hús".... Hát annak a húshoz nem sok köze van. Tudod, hogy a hús minek a köznapi megnevezése? Az izomszövetnek. Keress a zsírban elvészve itt olyat.


"Ember, nem veszed észre,hogy te egy másik végletet képviselsz? Ráadásul a kérdező által belinkelt nő nem is végletesen kövér."


Legalább közvetve - "nem végletesen" - kimondásra került, hogy kövér. Eddig ennek is elvitatása zajlott itt.

Ennyivel beljebb vagyunk, köszönöm, részemről rendben van.


"Viszont akiket te linkeltél be, azok már nem vékonyak, hanem soványak."


Mutassak soványakat?

[link]

[link]

[link]

[link]


Épp annyira rossz, mint az elhízottság.


Amit belinkeltem, az az egészséges, súlyfelesleg nélküli emberi test. Sokban magyarázatot ad arra, miért vezető halálok a szív- és érrendszeri betegség Magyarországon, ha egyes rétegei a társadalomnak ennyire összezárnak - talán önmagukat is védelembe véve -, és meg akarják magyarázni az egészségtelenről, hogy miért jó, miközben támadják a normális súlyt.


"Egyszerűen hajtogatod az igazadat, de azt nem fogod fel, hogy mások ízlését nem fogod befolyásolni azzal, hogy belinkelsz néhány gyereklány külsejű nőt."


Menj Mauritániába, ott, a kényszerhízlalás szocializációjában talán osztják a nézetedet a "gyereklány külsőt" illetően.

2019. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!