Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan szoktatok maszturbálni, hogy sikerült eddig a legjobb orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
én kézzel csinálom
2019. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

#9 vagyok:


Nekem van prosztata masszírozóm hozzá. Érdemes venni egy jó fajtát, mert sokkal jobb, intenzívebb, és könnyebb, kényelmesebb, mint kézzel.


Kezdéshez kipróbálhatod az ujjaddal is, de elég kényelmetlen elérni.

2019. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
engem dugtak egyszer kutyapozba es mgamhoz se nyultam es oriasit élveztem,sose éreztem ehehz foghatot...gondolom a makk dugas közeb izgatta a prosztatam es azert élveztem oriasit,sokkal jobb,mit sima masztinál
2019. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elhúzom sokáig
2019. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
műpuncit használok.
2019. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Jellemzően művaginát használok. Lassan, aztán gyorsabban. Igyekszek megállni az ejakuláció előtt. Aztán újra, újra. 3-5 ilyen után a lassú szakaszt egy nagyon gyors és kemény lezárás követi. Ha tehetem Fleshlight VStroker-t is használom. Lisa Ann nyamm😜

A legnagyobbat mégsem ekkor élveztem, hanem amikor dildóztam egy KingCock 9-cel magamat. Amikor úgy éreztem, már eléggé tág vagyok, akkor beleültem a RealRapture 10-be, és elkezdtem lovagolni rajta és közben kicsit játszottam a péniszemmel. Amikor úgy éreztem, hogy közel az orgazmus, abbahagytam, majd újrakezdtem. Talán kettőször is megálltam. A harmadik alkalommal gyorsan lovagoltam, szippantottam egy kevés rusht, folytattam a péniszingerlést. Amikor éreztem, hogy orgazmusom lesz, akkor a makkra, annak az aljára koncentráltam. Hatalmasat élveztem, és sokat ejakuláltam. A barátnőmmel ekkorát csak egyszer. De ez más, és ez is rohadt jó érzés.

2019. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a klasszikus módszerrel a legjobb, de nagyon jól el kell kapjam az ütemet, csak akkor jó. Van egy bizonyos pont, mikor megállok 2 másodpercre, majd verem tovább tempósan, ilyenkor akkorát élvezek, hogy beleremegek.
2019. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

Egy tekercs konyhai papírtörlőt vagy WC papírt (ez a jobb) elkezdek rátekerni a merev, síkosított farkamra. Egy-két méternyit rátekerek, utána forró vizet öntök rá, hogy teljesen átnedvesedjen, rányomkodom jó szorosan. Tekerek még egy-két métert, megint forró víz (amilyen meleget csak bírok), megint rányomkodom. És ezt folytatom amíg el nem fogy az egész tekercs. Végén már sok víz kell, és lehet egyre forróbb. Jó nehéz lesz és jó forró a sok víztől. Néha tekerek rá fóliát a végén, hogy ne csöpögjön :) Utána kiverem vele, olyan, mint egy forró punci :)

Beteg, tudom, de megéri kipróbálni :)

+ challenge: Tartsd meg a súlyát csak a merev farkaddal!

2020. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is elhúzom sokáig
2020. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megfogom és kész :) klasszikus módszer

20F

2020. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!