Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hangosak vagy halkabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangosak vagy halkabbak vagytok szex közben, van valami orgazmusnál ismételgetett kijelentésetek?

Figyelt kérdés

Nyögés, morgás, sikítás, stb...? Netán teljesen elhallgattok?

Vannak állandó szavak, mondatok felajzott állapotban? Mocskos szavak izgatnak vagy nincs rá igényetek?



2019. szept. 21. 01:01
1 2
 11/13 ÉrettFfi ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt volt egy szeretőm aki olaszba ment férjhez. Miközben hátulról dugtam hangosan ismételgette, hogy szí, szí. Ami igen igen magyarul. Jól esett hallani.
2019. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem bírom nyögések nélkül megállni az elélvezést,így igyekszek összeszorítani a számat,hogy ne legyek olyan hangos.

F

2019. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem taszítana ha a partnerem mindenféle mocskos kijelentést mondana szex közben, nyögni, sóhajtozni szoktam, ha intenzív az orgazmus hangosabban élvezek el.
2020. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!