Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti a lányokon mit tartoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a lányokon mit tartotok fontosnak?

Figyelt kérdés

Annyi problemam lenne hogy a fogaim nem valami szepek de nem feltunoek. A labamfejem se szep (nehany barim szerint nem gaz de en annak erzem nagyon de kommentben kuldok egy linket hogy lassatok mire gondolok) es az alakommal van olyan bajom hogy a derekamon van egy felesleg ami erdekesen nez ki es ezert nem merek furdoruhat felvenni es csak magasdereku gatyat hordok de ezen dolgozom hogy edzek es ha az nem sikerul leszivatom. Es ami az alakom utan nagy problema az az hogy a vaginam nem egy szep punci. Lattam itt sok valaszt hogy nem letezik nem szep punci pedig de, letezik. Salatas es nagyon sotet szine van hogy csak ehh fuj.

De ezen kivul szepnek mondanak es azt mondjak az alakommal sincsen baj (termeszetesen nem lattak a derekamon levo parnakat) es a szemelyisegem is jo, szoval lehet velem a hulyeseg hatarait feszegetni, sok arcom van es relativan latok mindent es mindenkit (kiveve magamat allitolag xd)



2019. nov. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

fontosnak vagy vonzónak?

legyen vonzó számomra, de a belső ami nagyon fontos

2019. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elárulod a korod?
2019. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küld a linket a lábadról
2019. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj linket.
2019. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy az összképet
2019. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az arcát. Hiszen azt fogom majd nézni, csodálni minden alkalommal. Utána a többi. Engem nem érdekel, hogy kinek milyenek a fogai.. Egy kis pocak vagy pici úszógumi még nem a világ vége. Fürdődresszt is hordhatsz, abból is vannak nagyon szexik. Nekem igazából az nem jön be ha a punci fölött az ágyék kidomborodik nagyon a zsírtól. Salátás puncit meg kb majdnem mindenki szereti, jó szopogatni a nagy és kis ajkakat. Az meg hogy barna, nos mit tudsz tenni? Semmit, ilyet kaptál. Remélem tudtam egy kicsit segíteni :D 24/f
2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
Leginkàbb az egyediséget tartom fontosnak. Az egészséges hatàrokon azért maradjunk belül, de a pici aranyostól az igazi nagyformàtumú nőig mindent megnézek.
2019. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol a kommentes link?😂
2019. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen a külső és a belső közös harmóniáját tartom a legfontosabbnak, de ha csúnya a külső akkor már minek haladjak tovább a belsőhöz mivel az nem minden.

Egy nő legyen szép, mivel mi férfiak a látványt részesítjük előnyben.’

Nekünk elég ha egy fokkal vagyunk szebbek az ördögnék, a nők nálunk inkább a belsőt nézik.

Viszont abban igazad van hogy valóban van csúnya muff, amit leírtál a sajátodról na az pont az!

Már bocsánat de én is futok az ilyenek elől.

Ha viszont idővel nem leszel megelégedve magaddal akkor muszáj lesz plasztikáztatni mert nem kell belenyugodni abba hogy a természet mennyire bánt el veled, ugyanis ez idővel kihat az önbizalmadra.


F/43

2019. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a bokát. Egy szép vékony boka nekem orgazmust okoz
2019. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!