Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti miket tartotok fontosnak...

Ti miket tartotok fontosnak bemutatkozáskor interneten?

Figyelt kérdés

Angol levelezőtársakat próbálok keresni. Regisztrálva vagyok Interpalsra már vagy 8 hónapja és úgy érzem, hogy már nagyon kéne egy új bemutatkozó szöveg mert már elavult+nem is tetszik. Szóval ha én olvasnám el ezt más profilján, akkor nem hiszem, hogy ráírnék az illetőre. Nincsen benne semmi érdekes, ami megfogna bárkit is. És hát aki keres levelezőtársakat, az nagyon jól tudja, hogy a a bemutatkozás nagyon fontos, mert ha nem írsz jót, akkor nem nagyon írnak rád...

Tudnátok szempontokat adni,hogy ti mit tartatok fontosnak egy bemutatkozásban, mi az, amitől érdekes/izgalmas lesz?



2018. jún. 20. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben biztosra mennék. Hogy elkerüljem azt, hogy butasvábot mondjak, megkérdezem ilyen esetben, vajon emberi lény-e az illető. Mert ugye lehet, hogy, mondjuk giliszta. Sose lehet tudni. (Ha mégse emberi lény, akkor elmeschbeteg, tisztelet a kivételnek.)
2018. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát igen, bevezető szöveget soha nem könnyű írni és sajnos nincs is rá tökéletes formula. Én annyit tudnék javasolni, hogy próbálj humoros, kedves és őszinte lenni, azzal nem lőhetsz mellé. Ha már mosolyt csalsz az olvasó arcára, és együtt tud érezni veled, már biztos tetszeni fog a profilod. Én legalábbis erre szoktam játszani, és többnyire beválik. :) Igazából sok esetben mindegy is mit írsz, nem is lényeges, hogy rólad szóljon, az a fontos, hogy milyen érzést váltasz ki vele. Ne félj sokat írni, az igazán rendes embereket általában az csak vonzani szokta. Nyugodtan leírhatod, hogy miért vagy az oldalon, kikkel szeretnél beszélni és pár őszinte mondatot magadról, amit fontosnak látsz megjegyezni. Persze az se árt, ha leírod, mik érdekelnek, és kitöltöd a filmes, könyves, sorozatos részeket, mert úgy könnyebben találhatnak veled közös pontot mások is (bár én mondjuk azokat üresen hagytam, szeretem, ha később is van miről beszélni). Ja, és ha lehet, ne részletezd, hogy kikkel nem szeretnél beszélni és kiket nem látsz szívesen, mert az általában elég negatívan hat, és amúgy se riasztja el azokat, akiket kellene.
2018. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es. Köszönöm szépen a hasznos (és értelmes) választ. Nekem ez a bemutatkozás dolog soha nem szokott menni. Sem élőben, sem interneten. Most adtál egy pár tippet, hogy pl. legyen egy kicsit viccesebb. Megpróbálok mostmár írni egy normális bemutatkozást. Gyűjtöttem más felhasználóktól is ötletet, szóval mostmár majdnem összeállt a kép a fejemben


1-es. Hát bocsi, de a te válaszod nem éppen volt valami hasznos :/

2018. júl. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!