Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lett tiszta piros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett tiszta piros kiütés a mellkasom a spermától?

Figyelt kérdés
A párom a mellkasomra élvezett, ami egy idő után eléggé bevörösödött azon a területen ahol sperma volt. Nem viszketett, talán egy nagyon picit égett, meg melegnek meleg volt, de kellemetlen különösebben nem volt, csak nagyon piros lett. Megfürödtem, bekentem, minden okes volt. Csak kiváncsi lennék mi lehetett az oka ennek! Értelmes, biológiai alátámasztott válaszok erdekelnek, hülyék kíméljenek.

2020. jan. 15. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg allergiás reakció.Máskor nem volt hasonló eset?
2020. jan. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát miután ez történt utána nem ment el rajtam inkább, de mivel ez még régebben volt, azóta szétmentünk sajnos. Voltam két férfival, és az egyiknél kiütéses lettem, későn szóltam. A másiknál viszont nem. Ezért is kezdett el most érdekelni, hogy mi lehet ennek az oka. Mert az allergia talán durvább lenne nem?
2020. jan. 15. 05:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valószínű, hogy allergia,csak nem mindenkiére.
2020. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is allergia!
2020. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!