Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire fontos neki a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos neki a szex vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Úgy 1 hónap után már akarta a szexet.Igaz várt rám de mindig felhozta.Miota van szexuális életünk folyton azt szeretné.Rentgetegszer mondja hogy szeret és én vagyok a mindene és ez igaz is látom rajta de attól még aggaszt hogy ha megvonom tőle a szexet elhagy.Ma volt arrol szo hogy aludhatna nálam.Ez nem tetszett neki mert otthon lenne anyukám is.Mondta hogy menjek inkább én mert ő egyedül van otthon.Mondtam hogy nem engednek erre azt mondta akkor hagyjuk mert akkor csak nézhet meg megérinthet.Ez nagyon rosszul esett nekem mert én már ennek is örülnék mivel már 1 hete nem találkoztunk.Neki a nagyon vékony lányok az esetei és én nem vagyok annyira az inkább ilyen sportosabb a testalkatom.Sokszor mond olyat nekem viccből hogy:partra vetett bálna meg hogy ha csokit eszek ugye fogok edzeni is?Amint mondom neki hogy ez bánt egyből mondja hogy bolond vagyok mivel csak viccből mondta és tökéletes alakom van.Még iskolában is feláll neki már csak akkor ha a közelébe megyek.Tudom hogy szeret de miért nem vagyok neki elég szex nélkül?Neki én vagyok amúgy az első,mindenben.Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. febr. 20. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatoknak része a szex, de ha csak mindkettő fél kifejezetten élvezi, akkor jó a kapcsolat. Nem úgy, hogy a lány azt mondja: "Nekem akkor jó, amikor neki", mert az azt jelenti, h. a lánynak nem jó, vagyis semmilyen. Szerintem neked nincs vele orgazmusod, nem igazán szereted az együttléteiteket, így meg tényleg csak a srácnak van előnye az egészből. Csak azért, mert kedves hozzád, eltűröd a testi kontaktust.
2020. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egeszseges parkapcsolat resze a szex. Nem kell vegletekben gondolkodni. Nyilvan nem csak a szex a parkapcsolat de nem is a teljes szexmentesseg, mert az csak baratsag. Fontos az egyensuly. Es te is ahogy latom pont ilyen vegletekben gondolkozol. Ha megvonod a szexet akkor tenyleg elfog hagyni, mivel ez kvazi lelki terror. Mindenkinek vannak igenyei es o tole megtagadod az oveit. Akkor majd keres olyat akivel tenyleg parkapcsolatban lehet es nem csak baratsagba. Raadasul ahogy mondod logikusan tudod, hogy nem csak a szex miatt van veled ezert ez a gyanakvas csak a te fejedben el, neked kell rendet rakni magadba. Az tenyleg csak vicc, hogy elhizol a csokitol. Minden sportos embert szeretnek ezzel szivatni.
2020. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az meg tentleg undorito, hogy tesztelgetni akarod szexmegvonassal a sajat komplexusaid miatt... Es te azereted ot amugy? Mert arrol nem igazan esik szo. De ha igy bansz vele akkor nem tunik ugy
2020. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első kapcsolat? :)

Ő évek óta erre várt, teljesen rendben van, hogy nagyon kíván. Az első hónapok erről szólnak, élvezzétek ki

2020. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alljunk meg. Nagyon fiatal emberekrol van szo. Ennti idosen a fiuk nem birnak magukkal, a lanyok meg szerelmesek. Vannak lanyok, akik 12 evesen is barmit megtesznek, de alapvetoen a lanyok es fiuk teljesen mas hullamhosszon vannak szexualisan. Megis egymassal jarnak, bar nekem ez ebben a formaban annak idejen kimaradt.

Nyilvan nem husz pluszos fiurol es lanyrol van szo. Senki se tehet rola, hogy ez igy van.

2020. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban fontos a szex. De ha iskolában jártok, meg szüleidtől függtök, akkor nyilván tinik vagytok, és akkor még nagyon gyerekek vagytok egy párkapcsolathoz, mert az igenis szexről is szól, nemcsak kezét fogjuk egymásnak és sétálunk a városban és fagyizunk, meg egymásnak rajzolgatunk messengeren smilekat és jaj de cuki vagy.
2020. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban az életkorban amelyikben feltételezem vagytok speciel én (meg szerintem a többség) egész nap tudná csinálni. Ebben nincs semmi meglepő - inkább örülj neki, hogy kíván. S ez nem kihasználás.

Kihasználás akkor lesz ha más már nem érdekli, ha nincs szex akkor már nem akar közös programot stb. Az hogy nem ment át hozzád csak azért hogy együtt legyetek gáz... ahogy az is, ha te "szexmegvonással" akarod büntetni, vagy azért mész bele a szexbe mert félsz hogy elhagy.

Bocs, de kimondom, ha itt megreked a gondolkodásotok, akkor szerintem ti nem vagytok annyira egymáshoz passzolók...

2020. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A ti korotokban a fiúk a legyet is megdugnák röptében. Ez így van, amióta világ a világ. Ezzel nincs is baj, de az, az a "partra vetett bálna" nekem kiverte a biztit. Én a te helyedben odavetném neki, hogy ha ő úgy érzi, hogy egy bálnával szexel, akkor bálnához méltón növessze másfél méteresre azt a nyamvadt kis nudlit, amivel rendelkezik.
2020. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondanám neki csak hát nem épp kicsi neki szóval nem venné a szívére.Amúgy rosszul fejeztem ki magam.Nem megvonom tőle a szexet csak arra gondoltam hogy lehet olyan nap is hogy csak ketten összebújva filmezünk vagy ilyesmi.
2020. febr. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!