Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rock/Metál koncerteken mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rock/Metál koncerteken mennyire könnyű smárolást/egyéjszakás kalandokat összehozni?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki nem akar kapcsolatot, csak kisebb kalandokra vágyik, akkor mennyi esélye van ilyen helyeken?
2020. febr. 29. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ hogy mennyire vagy kompetens csajozásban
2020. febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól nézel ki,sikerülni fog
2020. febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig összejön ha akarom N
2020. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
#3: mert nőként az aztán nagy kihívás :D
2020. febr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Van akinek igen 😉 csak mert vki nő, mèg nem jelenti, hogy tapadnak rá a pasik, vagy elèg bátor ahhoz, hogy ismerkedjen, kalandozzon
2020. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Lehetsz te a legocsmányabb nő, akkor is tapadni fognak rád. A bátorság résszel egyetértek.
2020. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van egy 190 cm-es metálarc ismerősöm, beszámolt olyanokról, hogy a lányokat a mosdóban ujjazta meg, és a fesztiválokon is lecumizták már a csajok.
2020. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy kihívás. Rocker koromban átlagos kinézetű srác voltam, hosszú haj, kecskeszakáll, mint minden 2. rocker.. Eléggé átlagos voltma, nem voltam nagy csajozógép, mégis ha nagyon akartam (vagy nagyon részeg voltam) sikerült összeszednem egy csajt. Nem mindig a világ legjobb csaját, de néha aranyos lányok voltak, volt aki kifejezetten jó nő volt. Persze volt amiből kapcsolat is lett.
2020. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!