Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pedofil vagyok, ha zavarba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil vagyok, ha zavarba hoz a kisgyerekek meztelen teste?

Figyelt kérdés

Ha ruhában vannak, nem váltanak ki belőlem semmit a serdületlen gyerekek, de, ha pucérak, rossz érzés uralkodik el rajtam. Olyasmi, hogy odébb kell néznem, mert késztetést érzek valami rosszra.

Sosem tapogattam meg gyereket olyan helyeken, és eszem ágában sincs őket molesztálni, de kissé megijeszt ez az egész.



2020. márc. 27. 10:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem (feltétlen) kamu, nőknél is előfordul. A nagy részük tudja magáról, de soha nem cselekszik.


Nem fogják rajtad látni, de neked nyilván foglalkoznod kell a dologgal és tenned ellene. Nem egyszerű, mert gyakorlatilag ebben semmilyen segítséget nem fogsz kapni, akkor sem, ha a legjobb szándék van benned.


A kérdésed, és ahogy megfogalmazod, nagyon jó jel, ezt az irányt kell megerősítened magadban.


Továbbra sem érzem teljesen egyértelműnek a helyzetet amúgy, nyilván te sem, ezen is dolgoznod kell.

2020. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A környezetem elől teljesen titokban tartom ezt az egészet.

Az a legnagyobb problémám, hogy én valóban szeretem a gyerekeket, mármint, ha nem szexuális értelemben nézzük a dolgokat. Mindig is anyáskodó típus voltam, aki szeretett kisebbekre vigyázni, sokáig akartam kifejezetten olyan munkát, amiben gyerekekkel foglalkozhatok.

Amíg van rajtuk ruha, abszolút nem váltanak ki belőlem semmit a gyerekek, azon kívül, hogy aranyosak. De attól tartok, hogy mi lesz, ha a saját gyerekemet kell majd mondjuk pelenkáznom, meg ilyenek.

Egyébként a férfiideálom elég feminin, aranyos, baba arcú, koruknál fiatalabbnak tűnő, velem kb egyidős srácok tetszenek, és ezzel azt hiszem valamennyire ki tudnak elégülni a beteg vágyaim.

Nem szoktam minden nap gyermekeken gondolkodni, nagyon szerteágazó, és kissé elborult a fantáziám szexualitás terén, így, ha eszembe jut bármi kicsikkel kapcsolatos, próbálok elmenni egy teljesen más fantázia irányába.

Eddig ez bizonyult a legjobb védekező módszernek.

2020. márc. 27. 13:05
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az elején a legtöbb így áll hozzá.
2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
No igen, saját gyerek ilyen helyzetben nem a legszerencsésebb.
2020. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
van olyan nő aki szinten érez ilyesmit?a pasiknal ez sokkal gyakoribb,legalabbis az hogy létező dologkent bevallják
2020. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
De biztos, hogy annyira aggódni kell a jövőbeli szülőség miatt? Az, hogy a te saját gyereked, borzasztóan erős gátlás! Nézd meg a nem pedofil heteró többséget: alig van köztük olyan, aki egyáltalán csírájában képes a saját gyerekére felizgulni, bármilyen vonzó tinédzserré, fiatal felnőtté cseperedett is.
2020. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van.

Nagyon szeretnék egyszer, majd anyává válni, és nem szeretném ezzel lerontani a gyerekemet. Remélhetőleg az, hogy van egy gyerekem, akit szeretek, és nem bántok, visszatartó erő lesz annyira, hogy továbbra se ártsak gyerekeknek.

Bár józan ésszel végig gondolva is, hülyeség ilyet tenni, mert nem akarok börtönbe jutni.

De egyébként, ha vonzódom felnőtt férfiakhoz, és képes vagyok felizgulni rájuk, akkor lehet majd normális párkapcsolatom, vagy le kell mondanom erről?

2020. márc. 27. 16:59
 18/28 anonim ***** válasza:
Lehet, persze.
2020. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Viszont szerintem én csak össze vagyok zavarodva.

Sose voltam igazán benedvesedve egy gyerektől. Elképzelni ugyan elképzeltem dolgokat, de mindig megijedtem ezektől, és sosem voltam képes ezekre a gondolatokra maszturbálni.

Sokkal jobban vonz egy merev, vaskos pénisz, mint egy kisgyerek, és egy felnőtt nő, mint egy gyereklány.

Találtam a neten egy fogalmat, a pOCD-t, valószínűleg az lehet a bajom.

Kb 14 éves korom óta rettegek attól, hogy pedofillá fogok válni, és, hogy bántani fogok gyerekeket, és ez folyton elszomorít.

Gyakorlatban SOHA nem tennék semmit, őszintén szólva nem is izgat. Amiket leírtam, hogy "felzgulok" - gyakorlatilag sose izgultam fel, inkább félelmet éreztem, hogy "mi van, ha hozzá akarok érni?" "mi van, ha látják, hogy oda nézek" "miért jön ilyen közel?" "normális, ha megölelek egy gyereket, biztos nem pedo dolog ez?"

És, ha testileg érintkezek egy gyerekkel, kezét megfogom pl, vagy a haját fésülöm, nem szokott ilyen erotikus öröm eltölteni.

Kortárssal viszont igen, mert nagyon izgulós vagyok, és hajmániás.

Belinkelek egy videót, vagy egy cikket, ha kíváncsiak vagytok, mit írnak erről a betegségről.

Sajnos nem ismerem magam eléggé, ahhoz, hogy ki tudjam jelenteni pedo vagyok e vagy sem.

2020. márc. 27. 18:09
 20/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Az a baj, hogy nekem a zavar az felizgulást is jelent, és késztetést bizonyos tevékenységekre.


Ha ez így van, akkor utólag felesleges szépíteni.

2020. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!