Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pedofil vagyok, ha zavarba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil vagyok, ha zavarba hoz a kisgyerekek meztelen teste?

Figyelt kérdés

Ha ruhában vannak, nem váltanak ki belőlem semmit a serdületlen gyerekek, de, ha pucérak, rossz érzés uralkodik el rajtam. Olyasmi, hogy odébb kell néznem, mert késztetést érzek valami rosszra.

Sosem tapogattam meg gyereket olyan helyeken, és eszem ágában sincs őket molesztálni, de kissé megijeszt ez az egész.



2020. márc. 27. 10:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit érzek, őszintén.

Mióta itthon vagyok a korona óta, mindenféle dolog megfordul a fejemben.

Lehet, hogy pedofil vagyok, de, ha igen, akkor meg szeretnék gyógyulni, és normális életet élni.

Szeretnék felnőttekkel szexelni, normális családot, és jó feleség, és anya lenni.

Ha ebben a pszichés állapotom megakadályozni, nagyon szomorú leszek.

Lehet kár szépíteni a dolgokat, de nekem így jobban esik, hogy nem mondom ki kérek perec. Félek ettől a diagnózistól.

2020. márc. 27. 18:26
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem végig olyan benyomásom volt rólad, mint amit a 12-es hsz-ban írsz magadról, csak nem tudtam jól megfogalmazni.


Továbbra is: szexuálpszichológus. Szerintem össze vagy zavarodva, és nincs komoly gond, de igazából ő tudna segíteni.

2020. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Bocs, a 19-es hsz-ra gondoltam.
2020. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet OCD-s gondolataid vannak. Ha igen, akkor ezek a valódi vágyaiddal ellentétesek, szégyelled. Ez a valószínűbb szerintem
2020. ápr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
"De biztos, hogy annyira aggódni kell a jövőbeli szülőség miatt? Az, hogy a te saját gyereked, borzasztóan erős gátlás! " Csak mondom: a legtöbb kisgyerekek elleni nemi erőszakot szülő követi el. Ennyit a gátlásról.
2020. ápr. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25 Persze, hogy majdnem mindig szülő követi el, mivel szinte kizárólag szülő kerül olyan helyzetbe a kisgyerekkel, hogy alkalom nyíljon a nemi erőszakra. Ez semmit nem mond arról, mennyire általános vagy nem általános a szexuális gátlás a saját gyereked felé. Ahhoz össze kéne vetned, hogy hány szülő NEM követ el erőszakot (sőt fel sem ébred benne semmiféle izgalom) annak ellenére, hogy a gyereke benne lenne abban a csoportban, amit idegenként szexuálisan vonzónak találna. (ami persze a túlnyomó többségnél leghamarabb mondjuk a gyereke 14 éves kora körül kezd releváns lenni)
2020. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%
Általánosságban igazad lehet, de a pedofiloknál nem.
2020. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ehhez linkelhetnél tanulmányt, ha ilyen határozott véleményed van.
2020. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!