Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem meri ezt egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri ezt egy pasi megbeszélni a párjával?

Figyelt kérdés

Olvastam, h egy fickó hosszú, boldog párkapcsolatban èlt (talán a felesége is volt már a nő? Nem emlékszem pontosan) és nagyon szerette volna kipróbálni, hogy őt dugják meg. A nőnek nem merte elmondani, h vegyenek egy felcsatolhatóst és próbálják ki, ezèrt kipróbálta egy pasival.

1) miért nem meri elmondani a nőnek?

2) nem lehet, h volt benne nèmi vágy egy fèrfi iránt és ezèrt próbálta ki vele?

Talán pont azèrt nem mondta a párjának, mert nem a szexen/behatoláson... volt a lényeg, hanem azon, h milyen lehet egy azonos neművel?

Èrtem, h biztosan vannak olyanok, akik elzárkóznak bizonyos dolgok gondolatától (egy hosszú kapcsolatban biztos ismerik egymást ennyire) de ha tényleg BOLDOG az a kapcsolat, akkor ez hogy fér bele?



2020. márc. 27. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasik sokszor önmaguknak sem merik bevallani, valahol megértem, de inkább nem... nincsenek tisztában a saját szexualitásukkal, szégyellik maguk előtt a dolgot, azt hiszik hogy a nő nem tudna ezután férfiként nézni rájuk, stb. De nincs elég szexuális erettségük hogy ezen felülemelkedjenek. Vagy esetleg látensek, amit nem akarnak beismerni. Ez nem a nőről szól, nem is a kapcsolatukról.
2020. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy nő sem akar homár pasit
2020. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott ha egy pasit egy másik pasi dug meg akkor nem simán felcsatira vágyott, hanem biszex volt és pasira.

Folytassuk ott, hogy igen, nagyon gyakori hiba hogy a felek között nincs meg a kellő bizalom. A nélkül meg szerintem nem lehet hosszú távon jó kapcsolatot kiépíteni. Ha vágyai vannak a feleknek akkor először azt "szondázzák" vele akivel együtt élnek, akivel összekötötték az életüket. A szexről beszélgetni igen hasznos, akkor ismerni meg a másik vágyait, titkos fantáziáit. Ha ebben van olyan ami mindkét félnek elfogadható akkor pedig hajrá, prüdériát félretenni és közösen megélni! Sosem szabad hagyni hogy egy kapcsolat ellaposodjon.

2020. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Jó mese, főleg ha a nő elhitte neki.

Nem ezt történt itt. A pasi bi volt és megcsalta a párját. Amikor fény derült rá, kitalált valami hülyeséget amivel a tettét magyarázta.

2020. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
ismerek olyat aki szerette volna, hogy a párja megdugja de a csaj azt mondta neki nem bírna többet fiúként rá tekinteni. De miért is ne legyen az anál szex a pasinak kívánatos? miért is kell megtagadni a szexualitásnak eme fajtáját? Csak a be tanított társadalmi normák miatt? Ha megfelelően higiénikus a dolog simán lehet élvezni. Mind hapsival mind Lánnyal. A lányoknál is van anál szex kedvelő és elutasító. A szexnek ezen formája teljesen normális. Csak a betanított normák miatt nem elfogadott. pl ha szereti a fiú az anált akkor már nem is tud főzni gyereket nevelni, füvet nyírni? Szerintem ez nem függő hanem értelem.
2020. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!