Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akarja megbeszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akarja megbeszélni, ha van valami probléma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval én szeretem, ha van valami , megbeszéljük, megoldjuk.

Barátnőm úgy tűnik nem ez az eset. Látom rajta, van valami, de nagyon nehezen jön ki belőle a szó, vagy egyáltalán nem.


Valamiért nem beszél nekem, ha baj van? Lehet nem szeret? Az nagyon rosszul esne.


Azért is jobb megbeszélni dolgokat, mert ha magában tartja, kitudja milyen következtetéseket von le magában nélkülem és rólam.


Mit tudok tenni, hogy megnyíljon? Megbízik bennem, mondta, de én érzem, hogy valami gát van köztünk.



2014. júl. 1. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy neked bármit elmesélhet, sőt szeretnéd, hogy elmeséljen,mert látod, hogy valami nincs rendben és ez így neked sem jó.
2014. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!