Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet úgy orális szex, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy orális szex, hogy a barátnőmnek most kijött a herpesz?

Figyelt kérdés
Nem csúnya, és nem is gennyes, de félek, hogy még így is fertőző lehet.
2020. márc. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan leszophat.f
2020. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Átadogathatja szépen és lesz egy jó kis herpeszed odalent. Ahogy gondolod
2020. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Voltál bárányhimlős? Ha igen, akkor ne, de ne is csókolózzatok... Ha nem, akkor nem is lehet herpeszed, mert ez azzal alakul ki, de bárányhimlőd nem lesz tőle!!! :D

De ha most felhívod anyukád, hogy volt-e bárányhimlőd, mert akadt némi dilemma, akkor az már kabaré...

2020. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt bárányhimlőm kiskoromban (moat 19 vagyok), és csókolóztunk már úgy, hogy kijött neki a herpesz régebben, de rajtam sosem jött még ki.
2020. márc. 29. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet!

Hanyagoljátok addig az érintkezést. Csók, orál ilyenkor ki van zárva, mert bármikor elkaphatod.

A lappangási ideje pár nap. Nem azonnal látszik.

L

2020. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet,ezek félrebeszélnek.tapasztalatból mondom.f
2020. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, és semmi köze a bárányhimlőhöz.


Ne! Egyébként sem kéne herpeszes pár. Elkapod.

2020. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődnek ajakherpesze van már rég átadta neked - a herpeszvírusok eléggé fertőzőek. Már az előtt hordozta hogy egyáltalán kijöttek volna az ajkain.

Ha érzékeny vagy rá akkor rajtad is kijön, na nem lent, hanem neked is fent. Egyéni érzékenység kérdése. Speciel én nem vagyok rá érzékeny, de van olyan ki igen, nekik még átadni sem kell, amint kicsit gyengül az immunrendszerük (pl. stressztől) máris kiütközik. A herpesz sajna ilyen, sosem múlik el teljesen, csak megbújik a szervezetben és várja hogy ismét támadhasson.

2020. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg átmehet a száj herpesz is nemiszervre és a nemi herpesz is szájra.
2020. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!