Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szőrösödik a péniszem. Normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrösödik a péniszem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Már régebben megjelentek rajta kisebb szőrszálak, de egyre több lesz, már szinte egészen a hugycsövem végéig nőnek, és már távolabbról is látszanak, nem csak akkor, ha közelről nézem.

Mi lehet ennek az oka, vagy normális ez egyáltalán?


19/F



2020. máj. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
Mármint, maga a pénisz, nem csak körülötte?
2020. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, normális
2020. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában nem normális, a pénisznek csupasznak kell lennie, hogy élvezhető legyen a szex mindkét fél számára. Lehet valami rendellenesség, körülötte ok, de sose hallottam még ilyet, hogy maga a pénisz is szőrös legyen.
2020. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, bár ritka jelenség. Csipesszel, gyantával eltüntetheted.
2020. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem te valamit benéztél.
2020. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Körülötte természetes.
2020. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Magán a péniszen, a hengeres részén, amivel a behatolást végzed nem normális. Maximum 1 vagy 2 szőrszál esetleg.


A fanszőrzet az természetes. Szerintem ha lehet, akkor nézesd meg dokival, mert azt is érdekesnek találom, hogy maga a fanszőr már régebben növekedésnek indult, de magán a péniszen pedig most megindult.

2020. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt dobta a gép. :) Nekem is nő az alsó részén jópár szál, kb. a közepéig. Pedig nem vagyok szőrös típus, mellkasom, hasam majdnem teljesen csupasz. Ha zavar borotváld le, vagy csipesszel is kiszedheted.
2020. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont így van nálam is, ahogy az előttem válaszló (8-as) írta. Megesik, hogy valakinek oda is növöget. Kinek több, kinek kevesebb...
2020. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó harmada szőrös a rudimnak. Leszedem, de egyébként normális. 28F
2020. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!