Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik oldalhoz tartozom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalhoz tartozom? (BDSM kérdés)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még nagyon a témában de volt olyan amit kipróbáltam már.

Szeretnék sok mindent kérdezni főleg domináns felektől mint férfi mint női féltől akiknek van tapasztalata vagy komolyabban űzik de főként dominák meglátása érdekel hogy hallottak e vagy találkoztak e már az esetemmel.

Privátban rámírna akitől kérdezhetek és időt szánna rám

Előre is köszönöm :)

22/f



2020. jún. 28. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezz ha tudok válaszolok f37 dom
2020. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a privimániát nem értem. Névtelen vagy, írd ide ki a kérdést, hátha másnak is jól jön.
2020. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eldönteni de mindkét oldal érdekel, akkor switch vagy. S igen, írd ki ide a kérdésed - azzal segíthetsz másoknak is akiket foglalkoztat hasonló kérdés.
2020. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!