Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy fiatal lányok (gyerekek) a férfiakban beindítják a szenvedélyt, mégha nincs is pedofil hajlamuk ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés
Nem az erősen érett nőies kislányokra gondolok akik már sminkelnek meg nagy a mellük, hanem az átlagos kislányokra akik még inkább gyerekek.

2020. júl. 12. 00:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

9#

Ne haragudj,de ez az utólagos szerecsenmosdatás is rosszul jött ki.Mert most valahogy íkyenre sikerült:

Tényleg vannak,léteznek pedofilok,aberáltak,sérültek,korcsok?

Igen vannak.

Nők is?Azok is.

Szóval a módosított,korrigált kérdésed(..nem az összes férfira vonatkozott..) is felesleges volt.Minek kérdezel olyasmit,amit tud mindenki,és te is?

2020. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

10#

Hagyjuk már ezt a képes okoskodást,hogy egy öregasszony van e rajta,vagy egy fiatal nő.

Az ilyen átverős trükkök semmit se bizonyítanak.Ha van egy p..a kinézetű virág macrófelvételen,az azt bizonyítja hogy a virágokat szívesen dugnád?Maradjál már!

Inkább nem kommentelnék semmit,mert az nem lenne szalonképes.

2020. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
12 ebben semmi okoskodás nincs. Logika. Ha logikai érved van akkor azt mondd! A virág sosem fog úgy kinézni. Ez baromság. Ez pont ezért egy tabu téma mert a hozzád hasonlók megrettennek maguktól ha véletlen ráizgulnak egy részletre. Nyilván az összképre egészségesen nem izgulna rá senki, de ez sem fekete vagy fehér ahogy a kiírt kérdés is ezt a részét feszegeti a dolognak. A fóbiáid és a magad érzései miatt ment fel benned a pumpa. Hiányzik az érzelmi túlfűtöttség és a fóbia nélküli közbeszéd és sokan inkább meg se szólalnak mert erről nem lehet beszélni. Így pedig nem lehet megoldani egy ilyen súlyos problémát anélkül hogy megértenék a dolog szerteágazását. Ami tabusítva van egy társadalomban az fenntartja a problémát kezeletlenül. Amint a felbukkanó esetek száma jelzi ez egy kezeletlen probléma...
2020. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

13#

Miről nem lehet beszélni?

Lehet.Pont ezt tesszük.

Nem értek veled egyet.Ilyen egyszerű.Csak te ezt nem fogadod el.Csakmert.Túlkombinálod,és elkezdesz okoskodni képekkel, tudományos megállapításként,és tényeknek álítasz be dolgokat.

Ah szoval én igazából félek!Félek,ha meglátok egy 4éves gyereket,és hogy akkor mi is lesz!!

Persze te nem félsz.Te aztán szabadon ,bátran recskáznál egy kinagyított p...ára,mert az tök természetes,hisz mind egyforma.A 4 évesé és a 82 évesé is.Csak én hazudok,hogy nem.Illetve nem is,hanem elnyomom a vadálat énemet ,igaz?

Fóbia?Miröl regélsz?Mi vagy te,valami lélekbúvárb gyurcsók-sztiles távpszichoanalizátor?

Onnan elmondod a megkérdőjelezhetetlen érveid,és ha valaki nem ért vele egyet,akkor az fóbiás? Na,ki is törölném az egészet,cs sajnálom azt a 3percet,amit befektettem ebbe a hszbe.

Igy fenn hagyom,hadd ponozzgasanak a fóbianélküli,szabadgondolkodásúak..

2020. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki a serdülőkorúakra gerjed, a kialakuló nőies formákra, az nem pedofil. Erre van egy külön kifejezés. Ezt azért írom le, mert sokan nincsenek tisztában a szónak a jelentésével, és tévesen őket is annak tartják.

A pedofilok tudomásom szerint a tényleg kicsikre gerjednek, a serdülőkor alattiakra.

2020. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Össze kevertek itt mindent.

Azért az nem ugyan az amikor egy nagyon helyes szép kislányt az ember össze vissza szeretne puszilgatni mert annyira aranyos vagy pedig szexuálisan beindít valakit.

2020. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

16

Semmi tudományosság nincs benne. Logika van benne. és nem lehet róla értelmesen beszélni mert te máris hergeled magad. Ez a bevett magatartás, mert aki nem húzza fel magát rajta és nem kezd el habzó szájjal anyázni az máris gyanús lesz. Így inkább mindenki ezt a felbszós vonalat követi nehogy meggyanúsítsák és így nem lehet értelmes vitát folytatni.

Mellesleg te asszociálsz 4 évesekre én serdülőkor elején járó lányokról beszéltem mert ott tartottam értelmezhetőnek a kérdést. Egyébként punciról nem lehet megmondani hogy az 10 vagy 40 évesé vagy hogy 30 vagy 60 évesé. Főleg képminőség függvényében.

Az meg hogy egy kinagyított pinára hogy lehet recskázni nem az én asztalom. Talán egy lakatlan szigeten pár hónap után menne de ennyi inger nekem nem elég, ha már szóba került de ez is egy előítélet. Nem a véleménykülönbséged miatt vagy fóbiás hanem az érzelmi reakciód árulkodik róla ugyanis ennél érzékenyebb téma nem létezik.

2020. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs elírtam. A 14-esnek szólt az előbbi.
2020. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

16#


Ebben teljesen igazad van. A probléma az átlagemberrel ott kezdődik (amire szerintem a kérdés is íródott) hogy hol kezd a dolog szexuális csodálattá válni a kor előrehaladtával, és ha korán érik a lány akkor azt hogy dolgozzák fel a férfiak. Pl az FHM címlapján volt 16 éves csaj... Nem a matek tudása alapján. Viszont ez valós dolog ami szerintem a helyén van, mégis erre mindenki rámordulna a mai közbeszédben, holott a helyzet semmit se változott csak a trend fordult meg a ló túloldala felé...

2020. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

'Tényleg van olyan, hogy fiatal lányok (gyerekek) a férfiakban beindítják a szenvedélyt'


Gyerekkorban ilyenkor alakulnak ki az elso kapcsolatok, esetleg szerelmek, mar csak ezert is maradando lehet az ilyen szexualis es erzelmi vonzalom. A szemelyiseg fejlodes fuggvenyeben valoszinuleg az emberek tobbsegeben kisebb nagyobb mertekben megmarad az ilyen iranyu szexualisvagy. Es felnottkorban a sokfele szexualis orientacio kozul lesz az egyik.

2020. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!