Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Paul Street meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paul Street meleg?

Figyelt kérdés
Valaki, aki tudja, pls válaszoljon!

2020. júl. 31. 07:05
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
70%
Hát nem tudom..ez kicsit szánalmas már nem azért.xd Az hogy egy embernek milyen a nemi beállítottsága az kicsit sem tartozik másokra főleg hogyha vkit nem ismersz személyesen és ha konkrétan nem tudod hogy igaz e amit állítasz. Meg hát ugye nyilván krva sok köze van ehez mindenkinek. Az ő dolga az ő magánélete amit felesleges elemezgetni
2020. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
53%

Igen, de egy transzi esetében ez más, mert ő KIVISZI az utcára (most vonatkoztassunk egy a pridetól) de amikor valaki a pofámba hazudja, hogy ő mekkora "nő" mert telik neki Louis Vuittonos táskára + parókára + ki tudja magát sminkelni, akkor az már nőként rám is tartozik, nem akarom, hogy egy ilyen ember, mint ez:


[link]


Képviselje a női nemet.

Tetszik vagy sem, én ezt nem támogatom, nem fair, hogy ő azt gondolja, hogy nőnek lenni annyit jelent, hogy szép vagy. Ez lealacsonyító. Azt hiszi könnyebb nőnek lenni, csak azért, mert ő férfiként megbukott.


Ilyen mentális betegség a természetben sem fordul elő, mikor láttál egy bálnát, aki madár akart lenni? Mert hogy "rossz testbe született" ilyen nem létezik! Vagyis nem kellene léteznie. Az államnak pedig ezeket a műtéteket nem kellene támogatnia, inkább jól el kéne beszélgetni az ilyen emberekkel, és megtudni, hogy hol ment félre valami. És segíteni rajtuk, megértetni velük, hogy nem ismerik önmagukat, és azzal, hogy "nők" lesznek semmi nem fog változni (vagyis de, megdobálják az utcán)

Ezek olyan emberek, akiknek rossz az életük és így akarnak újat kezdeni, ami nem fog sikerülni, mert ezt sokan elítélik.

Arról meg ne is beszéljünk, amikor az ilyen "nők" ráhajtanak egy heteró férfira (úgy, hogy még lehet, hogy fityeg valami a lábuk között) mert így az adott heteró férfit is megrémítik, és elveszik az esélyt egy heteró nőtől.


Gusztustalan vagy sem, én ezt elítélem. Az ilyen embereket nem akarom megismerni, mert lerí róluk, hogy ott fent valami nem okés.


Csak azt nem értem, hogy az ilyen nagyon aktivista buzgó emberek, akik mindenkit elfogadnak azok miért nem tudják elfogadni a homofób, transzfób embereket? 🙃

Ja, mert ha nem osztom azt a véleményt, amin te vagy és nem fogadok el mindenkit, akkor biztosan egy sznob senkiházi vagyok 👌 Ja, hogy innen fúj a szél...


A másság természetes, nem igaz? Csak azt felejtitek el, hogy a transzfób, homofób emberek is "mások" 😌

2020. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
46%
Jaa..én ezt Atira értettem nem a transzikra. Abba inkább bele se szólók mert ez egy elég megosztó téma
2020. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
41%

Hát, elég egyszerűen közelíted meg a dolgokat, #22-es!


"Mert hogy "rossz testbe született" ilyen nem létezik!"

Mondd ezt meg neki: [link]


Vagy nekik: [link]


Nem feltétlenül kell, hogy egy nő nőnek nézzen ki (gondolok itt a külső testi és nemi jegyekre és a vagina meglétére), mert lehet, hogy ő nő, de a teste nem ennek megfelelően fejlődik. Előfordulnak gikszerek. Ahogy nem a ruha teszi az embert, úgy egyes esetekben nem a külső teszi a "nemet".


Gondold el magadat az első videóban látható úriemberre. Hogy ő valójában nő (nunija is van) , de ha valaki ránéz senki sem azt látja benne, mert szőrös és a testfelépítése is férfias és melle sincsen. Inkább néz ki egy motoros bandavezérnek és ha a tükörbe néz, ő sem látja magát másképpen. Ez azért okozhat lelki problémákat.

Ugyanakkor az is előfordulhat, hogy ő nő, de a teste férfiként néz ki, farka is van. Ne felejtsd el, hogy a lányok is az embrió egy bizonyos fejlődési szakaszában még fiú és csak később alakulhat lánnyá). Ha bizonyos kromoszómák vagy gének kombinációja nem megfelelő, akkor alakulhat ki ilyen baki. Lehet ezt nem elhinni vagy tiltakozni ellene, de teljesen felesleges.

Ezt azért nem ők választják. Volt egyszer egy Dr. House epizód is, amiben egy kislánynak mindenféle problémája volt, nem jöttek rá, hogy mi okozza, csak a végére, amikor is kideült, hogy a kiscsajnak (talán hererákja) van, merthogy kiderült, hogy ugyan vaginája van, de a petefészek helyén herék vannak. Így ő kívülről ő lány, de belül fiúnak kellene lennie.


Az élet nem fekete és fehér és nem csak igenekből és nemekből áll. Vannak köztes állapotok is, nem is kis számban.

2020. szept. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
34%

Nem is feltétlen ezekről beszéltem, hanem az olyanokról, akik unalmukban kitalálják, hogy ők igenis nők, miközben farkuk van.

Az olyan emberek akikről te beszélsz, egyszerűen betegek, ez olyan mint amikor valaki kéz nélkül születik, nem tehet róla. Az ilyenekkel nincs semmi gondom, mert tudom, hogy van olyan betegség, amiben a lányok 12-14 éves korukban "hirtelen" farkát növesztenek. Erről nem tehetnek, de amikor valaki direktben szed hormontablettákat és megoperáltatja magát, átszabatja az egészséges férfi vagy női testét, nálam az kiveri a biztosítékot.

2020. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 McEnroy válasza:
Csak keményen!
2022. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#25-ös, attól az még nem lehet egy rossz ember.
2022. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
meleg. nagyon sok melegnek volt már barátnője. aztán rájött hogy meleg. itt is ez lesz. mindenki hagy döntse el hogy milyen fób. valaki mondjuk undorodik a póktol. én nem. én a melegektől udorodok és megértem ha más nem. de ti is értsétek meg ha valaki undorodik a melegektől.
2022. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
oke szoval ez a kerdesem eleg regi es csak tisztazni szeretnem h mar nem vagyok homofob es undorodom a ‘regi’ onmagamtol es nyilvan semmit nem szamitana ha meleg lenne szval bocsanat mindenkitol akit megsertettem vagy ilyesmi
2022. máj. 14. 19:16
 30/37 anonim ***** válasza:
Mitől változott meg a véleményed?
2022. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!