Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik ilyen sokan a...

Miért szeretik ilyen sokan a nyarat?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdődött a nyár, de ez a 32 fok elviselhetetlen számomra.


Örülnék ha mindig esne az eső vagy a hó.



2020. jún. 28. 18:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
Ja, szerintem is tök jó lenne a 32 fokos, esős, fülledt meleg.
2020. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%

Bent télen- nyáron 22 °C-ra van állítva a ház, a kocsi szintén.


De ilyenkor lehet strandolni, a gyerekeknek nyári szünetük van, így egyszerűbb nyaralni is.

Alapesetben fesztiválok, programok színesítik ezt az időszakot.

2020. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert hülyék.


Sok nyomorult rovar, párás levegő, 50 fok.

Még a gépek is túlmelegednek.


Napon hagyott kocsi 10 múlva kemence.


Télen meg fűteni kell, de az egész nyár nem ér annyit. Akkor inkább a fűtés számla.

2020. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Bent télen- nyáron 22 °C-ra van állítva a ház, a kocsi szintén."


Akkor te csak a háztól a kocsiig mész aztán annyi?

2020. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%

A boltok, kávézók, éttermek klimatizáltak, de hülye lennék beülni, teraszon, árnyékban a legjobb lenni.


Strandra a meleg miatt járok, végre nem csak fedett fürdőkben lehet lazítani.


Sétálni csak este szoktam, amúgy autó vagy robogó, utóbbinál szintén hűt a menetszél.


Belegondolva, semmiben nem érzem hátrányát a melegnek.

2020. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

Apám, micsoda indulatokat vált ki egyesekből még az időjárás is :D Kezeltessétek magatokat, mert itt probléma van gyerekek :D


Én személy szerint azért szeretem, mert ilyenkor élettel teli minden. A tavaszt is szeretem, de régebben az iskolai szünet miatt a nyarat jobban vártam, így ez rögzült pozitívabb időszakként :) Ettől függetlenül az esőt én is szeretem. A hónak már nem örülök annyira :D

2020. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%

Csak az szereti a nyarat aki megteheti, hogy 3 klímát üzemeltessen plusz heti szinten járjon kirándulni/nyaralni/strandolni.

Ezek ilyen elit dolgok amit egy átlag magyar nem tehet meg, csak itt gyakorin sokan szeretik fényezni magukat, hogy nekik milyen jó.

2020. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
48%

Én imádom a meleget, ez a mostani 30 fok már viszonylag barátságos, de én a 35-öt sem bánnám. Nekem nem kell klíma sem, tökéletesen elvagyok!


Félig geneteika, hogy nagyon bírom, félig nem hisztizek! 😊

2020. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%

#8-as vagyok.

Egyébként ez csak saját tapasztalat amit leírtam. Én pl nem tehetem ezt meg, mégis szeretem ezt az évszakot szóval biztos ott van az a kis hányada is aki egyéb okok miatt ezt részesíti előnyben, de éppen csak a nagyon töredéke a népességnek.

2020. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem üzemeltetek 3 klímát, 3 évente ha egyszer elmegyek nyaralni kevesebb, mint egy hétre, és képzeld, a ruhatáram 99%-a teljesen fekete cuccokból áll. Egyszerűen szeretem, meg jól bírom a meleget. :D Kinek mi.
2020. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!