Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van esélyem egy abszolút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy abszolút szexmentes elettarsi kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Már probalkoztam az aszexualis tarskereso oldalon is, de nem jártam sikerrel. Hol lehet ilyet találni? Budapesti férfi vagyok, nagyon szeretnek egy ilyen ismerkedos oldalra rabukkanni.

#szexmentes párkapcsolat #ismerkedő oldal aszexualisoknak #lelki baratsag
2020. szept. 13. 04:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz aszexuálisakat találni :(

pedig minden ember társas lény,társra szeretetre vágyunk szex nélkül! 32N

2020. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
22/N vagyok és (valószínűleg...) aszexuális, vagy legalábbis nem érdekel a szex. Még sosem volt kapcsolatom, de nagyon szeretnék, de csak úgy, ha nem fontos benne annyira a szexualitás, szóval ne ez tartsa össze a dolgot, bármelyik nem és bármilyen korosztály jöhet.
2020. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!