Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki abszolút...

Van itt olyan, aki abszolút nem tartja a kapcsolatot az unokatesóival?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi idős az unokatesó?
2016. jan. 9. 19:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Én 32, unokatesók: 32-45-ig. Pontosan 5-en vannak, ebből 2 ismerősom a fb-on, de nem beszélünk.
2016. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egyeltalán nem.

Talán évente egyszer max kétszer találkozunk de akkor is csak akkor ha pl.temetés,ballagás,esküvő van...

Messze lakunk egymástól mert felköltöztek Pestre a másik meg Pécsre mi meg a kettő között vidéken lakunk.Én 18 vagyok az egyik umokatesóm 27 a másik 24

2016. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Két unokatesóm van, az egyikkel jóban vagyok, a másikkal maximum esküvőkön és temetéseken találkozunk, és akkor is legfeljebb köszönünk. Nem azért, mert utálom, egyszerűen így alkult. Én 30 éves nő vagyok, ő azt hiszem 23 éves fiú. A férjem a saját unokatesóit legalább 20 éve nem is lAátta.
2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Le sem merem írni-nagyon régen, több évtizede...
2016. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "látom, köszönök" kategória, az kapcsolattartásnak számít?

12-en vannak, de egyikkel sem vagyok olyan viszonyban, hogy összejárjunk, vagy ilyesmi.

2016. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tartjuk a kapcsolatot. temetés, esküvőn találkozunk. vagyha véletlen közelebb sodor az élet. Jóban vagyunk, csak marha messze lakunk, többszáz kmre... De ha valamelyikük most beállítana, ittaludhatna egyből családostól örülnénk. ahogy valszeg fordítva is. sok közös emlékünk van, az eltéphetetlen. Ha felnőttként összefutottunk (volt olyan, hogy véletlen szó szerint ) akkor egyből volt mindig egymásra egy kis időnk :) hát ilyen. ez most akkor kapcsolattartásnak számít vajon, vagy nem? :)
2016. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Csak két unokatesómmal tartom a kapcsolatot. Gyerekként sok időt töltöttünk együtt, szép emlékeink vannak erről :)

A többiekkel nem tartjuk, mert egyrészt messze laknak, másrészt nem alakult ki semmi kapcsolat köztünk; még üdvözlőlapokat se küldtek. A harmadik ok meg, hogy nem elég jólneveltek és minket bosszant egy kicsit, pl: nem veszik le a cipőjüket, amikor belépnek a házba, míg nekünk a szüleink mindig azt mondták, hogy nem ilik cipőstül mászkálni a házban.

2016. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én. 3 unokatestvérem van. Egyiket soha nem láttam, a másikat 1x (kb. 20 évvel ezelött), a harmadikkal kb.14 éve nem beszéltem.
2016. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Apámék 11en voltak tesók, szóval rengeteg unokatesóm van. Ismerek közülük kb. 10-et a gyerekeikkel (másodunokatesóim) együtt. Én 25 vagyok, ők 40-50 évesek, már a gyerekeik is idősebbek nálam. Kb, ha meglátom valamelyiket, akkor köszönök de sokuk nem ismer fel. Én sem őket egyébként, a legtöbbet gyerekkoromban láttam utoljára egy esküvőn, de amúgy nem jár össze a család. Nem szoktunk találkozni.
2016. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Van ket masodunokatesom. Nem is ismerem oket. Tavalyelott tudtam meg h egyaltalan leteznek...

Kozvetlen unokatesoim pedig nincsenek.

15/L

2016. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!