Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szex előtt beszóltak mert nem voltatok csupaszra birotválva? Menmyire viselte meg az önbizalmatokat?

Figyelt kérdés
Nemed és korod is írd le kérlek(bár gondolom 50 fölött ez nem probléma már) és ha lehet a storyt is kérlek meg a végkifejletet.

2020. szept. 17. 09:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Előre megkérdezi az ember hogy kinek mi az elvárása, és annak megfelelően szőrtelenít. Stabil kapcsolatban meg tudja előre az ember hogy mire számíthat.

Egyéjszakásnál meg mindenki azt kap, amit levadászott, legfeljebb nem jön be.

60+

ffi

2020. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Sracnak nem tetszett hogy vekony csikban meghagytam es beszolt hogy ku...s en pedig feloltoztem es otthagytam ekkor 18 voptam. Most 22
2020. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki szex előtt beszól ilyen semmi dolgokért, páros lábbal rúgom ki az ágyamból. Azért legyünk őszinték! Mi csajok, bármelyik pasinak beszólhatnánk; ettől súlyosabb dolgok miatt.
2020. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem a témához kapcsolódva, de "kedves" 3-as ? szóval az alap, hogy a pasikon van beszólni való ? mert minden pasi igénytelen, bunkó, stb ? azért ez elég durva "feminizmus"....
2020. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Mi az hogy 50 felett nem probléma? Nekem most se az....
2020. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Volt már, hogy a pasinak szőrös volt lenn, nem akartam megsérteni, de egyáltalán nem tetszett úgy a látvány. Inkább rávettem, hogy zuhanyozzunk közösen és leborotváltam neki.
2020. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt
2020. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #4-es, ha már szövegértési problémák vannak, próbálom érthetőbben... Mindenkin vannak olyan dolgok, amiért be lehetne szólni, épp ezért nem tűrőm el egy pasinak sem. Ha nem tetszek neki, ne bújjon velem ágyba, de ha már megtette, ne akadjon ki apróságokon. Csendben tegye a dolgát, már ha képes rá!
2020. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Kedves #4-es. A férfiak véleménye egyöntetűen az, hogy minden nő pénzéhes rib...c, és csak nagy farokkal lehet kielégíteni. Ez akkor mi?
2020. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
#4es vagyok...egyáltalán nem igaz. én is férfi vagyok, és egyáltalán nem ez a véleményem a nőkről. Vannak ilyenek is és olyanok is. Én igyekszem a normális nők társaságát keresni. De ha szerinted a férfiak egyöntetű véleménye az, amit írtál, akkor csak sajnálni tudlak...elég szánalmas ez így...
2020. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!