Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szex előtt beszóltak mert nem voltatok csupaszra birotválva? Menmyire viselte meg az önbizalmatokat?

Figyelt kérdés
Nemed és korod is írd le kérlek(bár gondolom 50 fölött ez nem probléma már) és ha lehet a storyt is kérlek meg a végkifejletet.

2020. szept. 17. 09:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ember izgalomba jön nem ez fogja megállítani, amég nem igénytelen és büdös addig nem probléma. Nekem eddig egy szó érte a ház elejét, volt párom azt kérte, hogy növesszek prémet a harcosnak. 23f
2020. szept. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Volt igen,hozzáteszem,hogy nagyon sok és erős a szőröm.
2020. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos volt. Tök lekezelően megkérdezte mi ez a sündisznó (kb. 5 napos lehetett a borosta)

Pár napja ismertük egymást, balatoni nyaralás.


Én visszahúztam a bugyimat és otthagytam a retekbe. Másnap teljesen ki volt borulva, jött oda hízelegni, de akkor már integettem neki, pá-pá.

2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!