Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szex előtt beszóltak mert nem voltatok csupaszra birotválva? Menmyire viselte meg az önbizalmatokat?

Figyelt kérdés
Nemed és korod is írd le kérlek(bár gondolom 50 fölött ez nem probléma már) és ha lehet a storyt is kérlek meg a végkifejletet.

2020. szept. 17. 09:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de amint fent is írták - nem kényszer a disznótor. Ha nem tetszik neki akkor menjen és dugjon mással. A beszólást meg olyannak érzékelem hogy nem tetszik neki - ja és a beszólástól kezdődően nekem sem a pasi. Nehogy már hálálkodjak neki amiért megdug. Abban a pillanatban felöltöznék és eljönnék.
2020. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

50 felett szerintem pont az durva ha le van borotválva valaki...

n

2020. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem volt, vagyis én fiúként nem szóltam be soha egyik exemnek sem, inkább én pont az ellentétét jegyeztem meg és nem rosszindulatból. Mármint hogy lehetne szőrös mintsem folyton teljesen csupasz, akár fazonra nyírva akár csak simán, viszont elfogadtam hogy nekik nem volt kényelmes ha szőrös mert viszketett és irritálta őket.

(milliószor jobban tetszik ha valakinek szőrös ott lent.)

Nekem sem szóltak be ha szőrös volt, még orálnál sem. 22/F

2020. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mit problémáznak ezen az emberek, én a szőrös puncit is szeretem, meg a szőrtelent is szeretem, én más csak ilyen ínyenc vagyok.
2020. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Pont, hogy nem #12 es. Magam is így gondoltam, de meglepődve tapasztaltam a közös tusolóban, hogy szinte mindnek csupasz és nem szégyenlősök. Talán így (is) fiatalabbnak akarnak látszani, vagy nem tudom. Balcsin a kemping zuhanyzóban láttam’ L.
2020. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nekem egyszer mondta egy csaj, hogy meg se próbáljam leborotválni, mert neki így tetszik. :D (Bár az tény, hogy vissza szoktam vágni, mondjuk gyárilag se olyan, mint Gandalf szakálla. :D)
2020. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jövök össze ilyen retarddal.
2020. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
nejem inkább ráizgultak. Sose n,irtam meg nem borotváltam
2020. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért, nem ez dönti el, hogy vonzó e számomra egy férfi.
2020. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt ilyen, de épp lesz@rnám, hogy tetszik-e neki vagy sem. Pasiért max a hosszából vágnék ki. Ha meg nem tetszik neki, keressen csupasz puncit. :)

19L

2020. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!