Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon hangosan a szomszéd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hangosan a szomszéd a közös falnál a barátom lakásában, és ez valamiért rosszul érint. Mi miatt vagyok ettől ilyen rosszul? (Kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés

11-kor erre kelek hogy élvezkednek, egyszer átnmentem szólni hogy kicsit halkabban, de azóta is, és sajnos olyan mintha a szobában lennének csak épp nem látom őket.

Nem tudom miért zavar ez ennyire de sajnos egy ideje már nem akarok átmenni a barátomhoz ez miatt. Otthon is ezzel álmodtam és erre riadtam fel, hogy álmomban ezt “lattam, hallgattam” és ideges lettem. Ha hangokat hallok azóta amik egy kicsit is hasonlítanak nyögésre (pl filmben fájdalom miatti nyögés) rögtön ez jut eszembe és utána rossz érzés fog el.

Miért élem meg ezt ekkora traumaként?! Olyan hülyén érzem magam ez miatt és nem értem miért történik... ezért nem is tudom mi lenne a megoldás :(


2020. szept. 19. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Számodra élvezetes a szex a pároddal? Lehet, hogy az a gond, hogy nem elég jó és a szomszédból hallatszó hangok arra engednek következtetni, hogy igen nagyon is élvezik...
2020. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem jó, eddig a jelenlegi barátommal a legjobb a szex.
2020. szept. 19. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti is szexeljetek akkor,amikor a szomszéd.
2020. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Gondolj arra, hogy mellettem egy homoszexuális pár lakott. No, az néha már nekem is sok volt.
2020. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kicsi gyerekkorodban esetleg nem hallottad meg a szüleidet dugás közben, bementél hozzájuk, és megijedtél, nem értetted, mit csinálnak, miért „bántják” egymást, miért dugja apa a nagy kukiját anya nunijába, mikor fáj neki?
2020. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam őket de semmit se láttam belőlük csak hogy csókolóztak és tudtam mit csinálnak, visszamentem a szobába.
2020. szept. 20. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet úgy átrendezni a bútort, hogy az említett szomszéd fala mellett legyen?

Ha Ti csináljátok, alighanem ők is hallanak Titeket... (de nem biztos).

Ha mégis zavar, kopogtassátok meg a falat.

2020. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Döngessetek ti is jó hangosan, az számomdra is kicsit elégtétel lesz, meg hátha észreveszik magukat.
2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szomszéd felé eső falhoz egy mennyezetig érő könyvszekrényt kell tenni, tele irodalmi,ismeretterjesztő és tudományos könyvekkel. Ezeket mind ki kell olvasni és a hangok megszünnek. Ez egészen biztos, kipróbáltam!
2020. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es

Nem lehet, hogy az az ok, hogy a szomszédok már nem dugnak? :D

2020. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!