Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maszturbálás után miért lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás után miért lesz enyhe bőrpír néha a makkon?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak ez velem van igy, vagy mással is előfordul?

Régebben nem tudom hogy volt e, mert nem foglalkoztam vele. Csak az utóbbi időkben mióta volt szexuális kapcsolatom elsőre balszerencsémre persze, hogy összeszedtem vmit és azóta betegesen sokat foglalkozok magammal, mióta kikezeltem magam...

A higiéniával amúgy nincs gond.

Ez a jelenség persze el is múlik hamar, sikosítót nem használok meg semmi ilyesmit, mert nincs rá szükségem.



2020. okt. 20. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszti közben azért összedörzsölődnek a dolgok, előfordulhat hogy bőrpír lesz a vége.
2020. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert jól meggyötröd a bohócot. Izé... mit szedtél össze? Mert annak a hosszútávú hatásai is okozhatnak átmeneti érzékenységet, nagyobb fokú sérülékenységet.
2020. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl kínzod szegényt.
2020. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem úgy csinálom mint az állat, félreértések elkerülése végett :D

Meg nem úgy kell elképzelni, hogy sebes lesz, csak egy kisebb bőrpír, de az hamar el is múlik és nem fáj meg semmi ilyesmi.

Mondjuk volt már hogy erősebben csináltam, akkor meg is bántam és nagyon érzékeny lett, de az is elmúlt egy nap után.

Pontosan nem tudom mit szedtem össze, de nem nemi betegség volt. Inkább ilyen bőrgyulladásos fertőzés, igaz nem volt kellemes de nagy nehezen megszabadultam tőle. Gondolom ilyen gombás valami volt.

Sokáig volt kezelve amúgy is minden szir-sz.r krémmel, amitől lehet sérülékenyebbé vált, de már nem használom azokat.

2020. okt. 20. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell úgy csinálni mint állat, anélkül is lehet bőrpír. A makk érzékeny ilyen szempontból.
2020. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!