Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Főként a Férfiakhoz intézem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a Férfiakhoz intézem a következő kérdést. A párom lassan 4 éve nyüstöl, hogy análisan is elégítsem ki. Szerintetek engedjek a nyomásnak? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 20:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

Ilyenek a mai fiatal kislányok mint a 19-es versenyző, szeretet,szerelem nincs, csupán érdek.

Az én feleségem nem is kívánja ezt a taszító dolgot , de én meg undorodom tőle mert a melegek is ezt csinálják.

Így nincs vita közöttünk, viszont ha én igényt tartanék rá de ő nem azért nem hagynám el mert jobban szeretem annál mint hogy a szex többet jelentsen.

Az megvan ami a természetes szexhez kell, egy beteg dolgot egy nő esetében meg nem csinálunk.

2020. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%

Ha ennyire fontos a nonek akkor fontos ezzel nem tudsz mit csinalni. Van akinek musthave van akinek meg csak plusz.

Ha viszont musthave akkor nincs mirol beszelgetni.

2020. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
61%
Kivancsi milyen lehet, mert valószínűleg valemelyik barátnője beleültette a bogarat a fülébe. Nekem is volt olyan nőm aki imádta az anált és hatalmasakat élvezett tőle. Kérdés, hogy a kívancsisága nagyobb lesz-e mint a hűsége.
2020. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
13%

Nő análtól élvez??

Mert pasinál eltudom képzelni a prosztata miatt, de nőknél nincs ott semmi.

2020. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
61%

Én örülnék ha lenne egy ilyen párom.

20/F

2020. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!