Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kapcsolat végét jelenti, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat végét jelenti, ha már nem mindig kívánom a párom? Egy nehéz nap után jobban érzem magam, ha pihenhetek, mint mikor rám mászik és szexet akar. Kezdek ki égni és nem szeretni őt? Kimerültség? Ki volt hasonló cipőben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2020. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyanebben a cipőben járok, sokat dolgozom. De a párom megértő. Hétvégén bepótoljuk az egész hetet általában. 😋 38F
2020. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Az attól függ... egy idő után természetes ha kicsit csökken a vágy, a láng nagysága az intenzitás. A kérdés az hogy mennyire... ha teljesen takarékra akkor lakótársak vagytok nem pár, ha épp' csak kicsit és nem napi 5x de ugyanúgy kívánjátok többnyire egymást ÉS !!!! tesztek is a kapcsolatotokért nap mint nap akkor nem gond.
2020. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Afáradtság meg tudja ölni a vágyat de amit érzel az laposodás.
2020. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Laposodás ellen mit tehetnénk?
2020. okt. 31. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Életmód váltás talán segít. Emellé fazonváltás is kellene. Csak egy új csaj képes új érzelmeket kiváltani.
2020. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy fazon váltás ?


A nő én vagyok, és nálam érzem ezeket a problémákat. Ő totál lelkes a szex iránt

2020. nov. 1. 00:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor neki kell változnia. Vagy eltűnt valami belőle vagy megismerted és a szerelem bódító közege tűnt el.
2020. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy egy ideig nem kívántam a a párom, de visszajött a vonzalom, ahogy telt az idő, csak ne elégítsd ki magad...
2020. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha gondolod átbeszélhetjük hogy hogy megy nálatok a szex vagy hogy hogy lenne rá igényed mert nem mindenki egyforma és lehet h neked több kéne.
2020. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!