Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan filmes/videojátékos/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan filmes/videojátékos/könyves/egyéb karakter aki nem ember, de összejönnél/szexelnél vele?

Figyelt kérdés

És ha van, ki az?



Az olyan szereplők mint pl a Doctor (Doctor Who) vagy Superman nem számítanak, mert teljesen embernek néznek ki. Szóval minimum Legolas (Gyűrűk ura) vagy Gamora (MCU) kaliberűekre gondolok.



Az összejövést és szexelést meg olyan körülmények közt értem, hogy ha olyan világban élnénk, ahol pl egy ember-tünde pár nagyjából annyira számítana furának, mint a valóságban egy magyar-német pár.


Szóval az nem mérvadó, hogy a társadalom hogyan ítélkezne rólatok, meg milyen módon ismerkednétek meg, hanem csak az számítana, hogy el tudnál-e képzelni vele egy kapcsolatot (a személyisége miatt), vagy hogy kinézetre tetszik-e, lefeküdnél-e vele.



Fantasy/sci-fi rajongók előnyben! :)

(Fura fétisekkel pláne.)


Külön köszönet ha a korodat és a nemedet is leírod.



2020. nov. 11. 20:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

röhögjetek ki, de Caesar a majmok bolygójából

oké, hogy majom, de okos, férfias, igazi vezér, mi kell még?

2021. jún. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
Én Kula bácsival a szósz parkból. Nemcsak megdugnám, hanem 5 üveg sör után kikötözném, és KETTÉHUGYOZNÁM a vizeletemmel,mint mikor gyerekként egymás székletén gyakoroltunk. Eddig ugyan is rajongója voltam, de mióta a végbélrák arca lett, utálom. Aki nem ismeri itta kép róla. [link]
2021. szept. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem ember akkor már számomra felejtős.
2021. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Hétkilenced a Star Trekből
2021. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
67%
Pikachut azért megdugnám.
2021. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szexeltem egy lánnyal, aki Dobbynak volt öltözve, azóta félve nézem a Harry Pottert
2021. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Overwatch widowmaker
2021. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Én Ríviai Geraltot nagyon adnám :D (witcher)

Ezen kívül nem igazán tudom.. A gyűrűk urából Aragorn biztos tetszene, bár tudom, hogy ő ember. Legolas nekem túl "nőies" sajnos. A tündékben van egy kecsesség, ami a nőknél nagyon vonzó de a férfiaknál nem segít. A Gyilkos halloween Michael Myerse is tetszene, őt nem gondolom embernek. A Tokyo Ghoulból Kaneki is elég jó lesz a végére. Ilyen fantáziák, hogy Weasley ikrek, Darth Vader, Samu nekem is voltak amúgy tini koromban. Majd biztos eszembe jut filmezés vagy játék közben :D 22l

2021. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
84%
Venom.
2021. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
38 Geralt amúgy is egy nőcsábász, bár inkább a varázslónőket szereti. 😄
2021. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!