Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiú szemében ez undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú szemében ez undorító volt? Titeket mennyire taszítana?

Figyelt kérdés
Eddig, ha volt valami egy sráccal, mindig "számítottam rá" előre és úgy készültem. Mivel nincs most senkim ezért alapból nem szoktam túlzottan borotválni, mert kellemetlen érzés és macerás. Csak az alap konfortérzetemnek megfelelően szoktam kicsit, meg olyan sport a hobbim, amihez a bikini vonalat így is úgy is rendben kell taratni. Most is így volt és úgy alakult, hogy lefeküdtem valakivel. Szerencsére akkor nem görcsöltem rá a szituációra, de (és előre bocs a részletezésért) a "háromszögön" is volt azért meg a szemérem domboknál eléggé. Mondtam neki, hogy nem teljesen vagyok borotvált és aztmondta,hogy nem probléma,de mit mondhatott volna? 😅 Kicsit ráparáztam így utólag.

2020. nov. 22. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megkönnyebbülés, hogy ezt írjátok.
2020. nov. 24. 04:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!