Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki szereti a latex, lakk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szereti a latex, lakk, bőr, PVC fétist?

Figyelt kérdés

Akire valamelyik vonatkozik az írja le, hogy hány éves és milyen nemű. Illetve írjátok le, hogy miért szeretitek?

Szívesen beszélgetnék és ismerkednék ilyen fetisű emberekkel.



2020. nov. 25. 03:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es kommentelő: Én is szeretem a fényes nylon kabátokat és síoverálokat. Szívesen beszélgetnék veled privátban 🙂
2020. nov. 27. 19:55
 12/18 Lorba ***** válasza:

Nekem is ilyen jellegű fétisem van. Nekem leginkább a műszálas, sztreccses anyagú nacik jönnek be. Igazi latexhez még nem volt szerencsém, de nagyon kipróbálnám.


Nekem egyébként azért tetszettek meg, mert sok olyan inger ért kiskoromban, amik ahhoz vezettek, hogy az agyam összekapcsolta ezeket a nacikat az élvezettel. Így mindig is ilyesmi nacikban masztiztam. Általában az anyaguk tapintása izgat fel, és az, ahogy rámfeszül, kényelmesen tapad ott elől stb..


Illetve a lányokat imádom ilyesmi nacikon keresztül kényeztetni. Az egyik legizgatóbb látvány számomra, amikor az ilyen nacikban körvonalazódik a lányok nunija. Nem kell tevepata legyen, ha már kicsit rátapad a naci, és kivehető a formája, akkor az már felcsigáz nagyon. :)


Szívesen beszélgetnék én is olyan lánnyal, akinek hasonló izgalmakat jelentenek az ilyesmi nacik. :)


36F

2020. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Írtam privátot.
2020. nov. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

32/F és latex.

Imádom, hogy most legálisan mászkálhatok latex kesztyűben mindenhol. :) Ettől függetlenül sokan megnézik, mert elég feltűnően csillog. Érdekes módon főleg idősebb nénik voltak akik megkérdezték boltban vásárlás közben, hogy ilyen kesztyűt hol lehet venni? De hát nyilván nem mondtam nekik, hogy ilyet ők ne akarjanak... :D

Illetve pár hete vettem latex szájmaszkot is, ami az orvosi maszkok mintájára készült:

[link]


Ezt még kicsit bátortalan vagyok hordani, de azért az utcán sétálva sokszor felveszem. A fétisem többi részét (ami csak a ruhákra korlátozódik, BDSM és egyebek nem érdekelnek) a 4 fal között élem ki.

2020. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Imádom a latexet 14-15 éves korom óta. Persze akkor még nem tudtam nevén nevezni a dolgot. Most 33 vagyok (férfi). :)
2020. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Felfujhatogyerek ***** válasza:
Imádom a latex dolgokat, mindegy hogy ruhák vagy más játékszerek. Lehet az felfújt lufi vagy latex ágynemu, egyszeruen oda vagyok értuk. Egyszeruen izgat a latex érintése és ha még fol is lehet fujni akkor az igazi. Imádom azt az érzést ahogy a latex egyre nagyobb és feszesebb, izgató érzés ahogy a boromnek feszul. 34F
2020. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem KG PVC cső fétisem van.
2020. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lycra és bőr amihez szerencsém volt. Fürdőruha, tornadressz és bőr szoknya,bőr felső. Ilyeneket viselő nőkkel már voltam. A selymes anyaga izgat illetve ahogy folyik rajta a sperma. Lakk és PVC fetises nőkkel is szívesen ismerkednek.

38/F

2022. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!