Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőtt a péniszére egy pattanás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtt a péniszére egy pattanás és ezért nem akar szexelni?? Ez létezhet?

Figyelt kérdés

Visszautasított ma mikor kezdeményeztem nála, azt mondta tegnap este nőtt egy pattanás a péniszének a közepére és fáj neki.

Nekem is szoktak nagyon ritkán pattanásaim lenni, de egyik sem fáj...


2020. nov. 28. 13:26
 1/8 anonim válasza:
Volt már ilyen, hetekig nem akartam szexelni, mert fájt, vérzett.
2020. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a péniszen a pattanás tud fájni.
2020. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nemi szemölcs, oda nem igen nől pattanás...
2020. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, mert azért nem egy szép látvány, fáj is, tehát érthető...kb 1-2 évente nekem is nő rá egy 🤷
2020. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Pattanás nincs péniszen, csak hpv szemölcs. Gratulálok!
2020. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az érdekes, mert pont úgy néz ki...akkor lehet, hogy álcázza magát... amúgy miért ne lehetne bőrön? volt már fülemben, orromban...sok helyre nőhet
2020. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem, fiatal koromban iszonyat zsíros volt a bőröm, és hát a hímvesszőm se kapott mentelmet ez alól, szóval 13-14 koromban egy csomó apró pattanás, zsír csomó, és amit még a usíros bőr tud okozni történt vele, akkor nem volt szép de kozmetikushoz szégyeltem vele menni, orvoshoz dettó, szóval szép lassan beszűrödtek, nyílván mivel beszűrődtek, így vizuálissan nem annyira gáz, de ha a lányok tovább tudják tenni magukat rajta, akkor szokták élvezni, és én is megspóroltam a rücskös óvszert, igaz olyan bem volt hogy ezért valaki nem feküdtvolna le velem, de volt aki példáúl a szájába nem volt hajlandó bevenni🤷‍♂️
2020. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a péniszen is nőhet, aki hajlamos a pattanásra, annál előfordul. Tapasztalat sajnos. Gondolom szégyelli is, illetve rendkivúl érzékeny ilyenkor.
2020. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!