Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknek miért 40 felé jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért 40 felé jön meg a szexuális étvágyuk, amikor már szinte nem is lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészséges ember szereti a jó és sok szexet, de sok olyan, többnyire egyedülálló anyukát és milfet ismerek, akik állandóan szexet akarnak, amíg előtte - akár évtizedekig - kevésbé. Én olyan fiatal srác vagyok, aki idősebb nőkre vadászom, ezért tudom. A jelenséget kevésbé értem: az evolóció érdeke szerintem az lenne, hogy amíg nemzőképes egy nő, addig legyen nagy a szexuális étvágya, ne akkor, mikor már ilyenhez késő.

2021. jan. 8. 18:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne összefüggés a szexuális vágy és a gyereknemzés között?
2021. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért,mert már nem kell nekik gyerek,az övéik már megnőttek,ráérnek kalandozni.
2021. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1: talán mert a szexuális étvágy célja a gyereknemzés, tudod.
2021. jan. 8. 18:18
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
#3 ez hülyeség,nem azért szexelek hogy terhes legyek.
2021. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
A szexuális étvágy célja már réges régen nem a gyereknemzésről szól.
2021. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4: te sem vagy a legélesebb kés :)).

Mindegy, hogy mi okból szexelsz, gerjedelem azért van beléd ültetve szóletésedtől fogva, hogy a gyereknemzésre rávegyen. Ha ezt nem tanították meg neked biosz órán, vagy csak nem rjöttél volna rá magadtól (csúcslogika kell hozzá).

2021. jan. 8. 18:23
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

3-as:

Ez a kijelentés szerintem nem korrekt a mai világban. Sőt, a bigott vallásos embereken kívül mindenki élvezetért szexel és nem a létfenntartási ösztön miatt.


Azt pedig nem tudod megmondani (és itt senki se), hogy 100-500-1000-2000-4000 évvel ezelőtt is ekkor lett volna-e szexuális vágyuk a nőknek (nagy valószínűséggel nem, hisz már öregkornak számított).


A kijelentésed pláne úgy nem érvényesül, hogy azon nők akik hirtelen gyereket akarnak, azok általában 30 éves koruk körül élnek meg kapuzárási pánikot, és nagyrészük (ha anyagilag jól áll) el is tudja érni, hogy teherbe essen. Szóval ebből egyértelműen látszik, hogy a gyerek utáni vágy és a szexnek ma már nincs sok köze egymáshoz a folyamaton kívül.

2021. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Akkor legyen neked igazad "Éles Kés" testvérem. UFF
2021. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7: Azt viszont meg tudom mondani, hogy 60 millió évig nem létezett fogamzásgátlás, csak az elmúlt 1-2 ezer évben ismerték, és csak az elmúlt kb. 50 évben élnek vele aktívan, de kizárólag nyugati társadalmakban.


ÉRTEM te okos, hogy te nem a gyerekcsinálásért dugsz, de az ÖSZÖTÖN MAGA azért van beléd kódolva genetilkailag, hogy gyerek legyen a végeredmény. Ezt az evolóció rendezte így és nem Jézus Krisztus.


Így érthetőbb? Vagy tényleg ennyire nehéz felfogni?

2021. jan. 8. 18:28
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
De ha most csak a saját válaszodat tartod elfogadhatónak, akkor miért írtál ki kérdést?
2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!