Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknek miért 40 felé jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért 40 felé jön meg a szexuális étvágyuk, amikor már szinte nem is lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészséges ember szereti a jó és sok szexet, de sok olyan, többnyire egyedülálló anyukát és milfet ismerek, akik állandóan szexet akarnak, amíg előtte - akár évtizedekig - kevésbé. Én olyan fiatal srác vagyok, aki idősebb nőkre vadászom, ezért tudom. A jelenséget kevésbé értem: az evolóció érdeke szerintem az lenne, hogy amíg nemzőképes egy nő, addig legyen nagy a szexuális étvágya, ne akkor, mikor már ilyenhez késő.

2021. jan. 8. 18:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10, a kérdés nem is ez volt, csak elvitted ebbe a kretén irányba.
2021. jan. 8. 18:31
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem vittem el az irányt.

Azt kérdezted, hogy jelenleg miért van 40 körül szexuális étvágya a nőknek.


Erre sok választ kaptál: hogy mert nem az evolúciónak és ősösztönöknek akarunk megfelelni így 2021-et írva.

Arról nem is beszélve, hogy ősember korokban szerinted a nőnek volt beleszólása abba, hogy most megdugják-e?

2021. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen még teherbe tudnak esni a nők, még ha nem is nagyon ajánlott, a dolgok működnek.

Szerintem a biológiai óra miatt van, érzik, hogy nem sok van már hátra, amíg vonzóak, szexik tudnak meg lenni, és ezt ki akarják élni még minél jobban, tabuk nélkül. Mert bár én 24 évesen nem bukok az idősebb nőkre, de van egy egy olyan 40 körüli nő, aki brutál szexi. Pl az egyik legjobb élményem is egy 36 éves nővel volt nemrég.

2021. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

Ezt én is tapasztalom magamon. A kérdezőnek igaza van, a szexuális ösztön és a szerelem célja is a szaporodás, akár akarsz gyereket, akár nem.

Én azt gondolom, egyrészt nálam ez azért van, mert a kiüresedett házasságomban már nincs szex. Viszont eddigre hozzászoktam a szexhez. Amíg nem éltem nemi életet, addig is voltak nemi vágyaim, de nem éreztem ilyen őrületesen a hiányát, hogy már néha őrültségekbe is belemegyek miatta. Ez talán azért van, mert már tudom, miről maradok le. Másrészt én személy szerint a testemet is sokkal vonzóbbnak látom, mint 20 évvel ezelőtt, amikor vasággyal voltam 40 kg és mellem sem volt. Szóval ezerszer szívesebben vetkőzök le és nem szégyenlősködök már úgy, mint 10-15 éve, amikor abból állt számomra a szex, hogy fúj de undormány vagyok, biztos csak jobb híján van velem. Ezen kívül még nem klimaxolok, szerintem teherbe tudnék esni. Van egy olyan érzésem, hogy a klimax beköszöntével minden szexuális vágyam elmúlik majd. Ez nálam ilyen kapuzárási pánik volt és lelkileg már kezdek rajta túl lenni, mert természetesen a kis kalandjaim nem hozták azt a bensőségességet a szexben, amire nőként szükségem van, szóval végre az agyam és az ösztöneim is belátták, hogy sokkal jobb nekem, ha nem kívánom többé a szexet.

2021. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
40 éves a feleségem és semmi libidója nincs.
2021. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az teny es valo, hogy negyven ota van huvelyi orgazmusom es kegyetlen libidom, viszont peteeresem otven fele is van es a hormonszintem fiatalabb, mint amikor tenyleg fiatal voltam. Termekeny lennek, csak veszelyesebb lenne sokkal. Osszefuggest nem latok.
2021. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
14: ez egy tök jó válasz volt, köszi.
2021. jan. 8. 21:23
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, a férjem felé nekem sincs libidóm, más pasiért meg megőrülök. Csak szólok.
2021. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretnék mert ku.....a hiányzik!!!!

Van 3 gyerek dehogy akarok tőbbet

2021. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Bocs ,tehát ha 16 vagyok és nem is érdekel a sex akkor nem vagyok egészséges?:(
2021. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!