Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, akik próbálták már az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik próbálták már az önmegtartóztatást, meddig bírtátok?

Figyelt kérdés

Nekem 2021-es fogadalmam, hogy letesztelem, meddig bírom, hogy nem nyúlok magamhoz. Barátnőm sincs, szóval teljes orgazmusmegvonás. Azért döntöttem így, mert függő voltam, napi szinten csináltam évek óta, ami szerintem nincs rendben, és szeretnék valami változást. 14 napnál tartok, kb. a korábbi rekordom is ennyi volt, és a napok nagy részében le tudom foglalni magam, de reggelente már majdnem megbotlottam, mert akaratlanul is odavisz az ujjam a kedvenc erotikus oldalaimra - tudom, hogy ezzel csak a saját helyzetemet nehezítem minden ok nélkül. Ráadásul lábfétises vagyok, így tényleg bárhol szembe jöhet váratlanul egy izgató helyzet vagy kép. Igyekszem a hónap végéig kitartani, aztán átértékelem a helyzetet.


Akik próbálkoztak már ilyennel, meddig bírták, illetve hogyan győzték le a gyenge pillanatokat?


30/F



2021. jan. 14. 10:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
Egy héten egyszer verd ki és leszoksz. De ha nagyon kell akkor kell.
2021. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Kórházban voltam 10 napig,az volt a leghosszabb.. 38/f
2021. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 2 - hét volt , mert minden nap melóztam , reggeltől estig és állandóan , hulla fáradt voltam !
2021. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Ne telefonozz reggel az ágyban ébredés után. Tedd be a telefont a szekrénybe és csak akkor vedd elő amikor végeztél a reggeli rutinjaiddal (ágyazás, reggelizés, kakilás, stb)
2021. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Max 4-5 napot bírok hoki nélkül, feleslegesnek tartom kínozni magam, kiverem amikor kívánom.
2021. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
62%

10 nap volt nekem.

23/f

2021. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
3 nap ... utána vagy recskáznom kell, vagy keresem kell valakit a rosszlányokon. Barátnő? Áh! Egyrészt, szerintem ma Magyarországon nincs is olyan nő aki 2-3 naponta szexelni akarna, másrészt hiába van 650ezres fizetésem, Lexus-om, 2 házam, és hiába vagyok kedves, figyelmes a nőkkel olyan ronda fejszerkezettel áldott meg a természet, hogy annyi esélyem van kapcsolatra, mint egy iráni nőnek arra, hogy egy szál intimissimi fehérneműbe öltözve, live streamben bejelentkezzen a Jupiterről.
2021. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Nincs azzal semmi gond, ha napi szinten kivered.

Sőt, kifejezetten egészséges, csökkenti a stresszt, javítja a kedélyállapotot.

Már mitől lenne az jó, ha konkrétan szenvedsz attól, hogy nem élvezhetsz el?


Amúgy egyszer kipróbáltam poénból, 2 hétig bírtam, de minden bajom volt.

Ennek semmi értelme.

2021. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Volt olyan, hogy nem volt barátnőm, és kibírtam 2 hónapig. Egyszerűen nem éreztem késztetést.

Máskor jólesett volna, és maximum 2 hét. A koleszterinszegény érkezés és a szellemi elfoglaltság segített. 40FHET

2021. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Én nó vagyok és mindennap masztizok, mi baj van vele?
2021. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!