Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok valaha erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok valaha erotikus masszázson, swinger klubban, vagy csak szimplán vettetek-e részt hármas szexben? Érdemes belemenni valamelyikbe a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 22:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus masszázsra nem mennék el mert tuti hogy nehezen viselném hogy nincs rendes szex. Voltam úgy két nővel többször is de ők fizetősek voltak, illetv e egy gyerekkori jóbarátommal szó szerint egyszer felszedett minket egy csaj egy bárban és ketten voltunk együtt vele, párcserés szexben is volt részem viszont szerintem ott a srác metgbánta a végére úgy tűnt hogy a csajjal nagyon összevesznek majd. Mondjuk szerintem úgy általában ha egy pár bevon valakit nagyon erősnek kell lennie a kapcsolatnak hogy közben de főleg utána ne legyen féltékenykedés, és az is jó ha tudják a résztvevők hogy ki miért és mit akar. A két nő és én helyzetben engem az izgatott hogy két teljesen különböző test volt mellettem. Nem tudom most ha jönne egy ilyen lehetőség belemennék-e mert inkább vágynék egy komoly párkapcsolatra és azt nem kockáztatnám, mondjuk valahogy akivel ismerkednék megtudná hogy én voltam két nővel, úgy értem ideje korán megtudná, mert később elmondanám neki akkor lehet elküldene.
2021. máj. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, köszönöm a választ!
2021. máj. 17. 06:53
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Tobbesben volt reszem mindenfele felallasban, parcsereben is es nagyobb csoportos dologban is hazibulin, de swinger eddig kimaradt. Egyik pasim sem akarta kiprobalni, egyedul nokent meg nem akartam menni.
2021. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál!
2021. máj. 17. 11:58
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Hármasban volt részem 2F1N felállásban már jó néhányszor. Férjem barátjával szoktuk együtt csinálni. Nagyon szeretjük. 2F2N felállásban egyszer. A férjem barátja és az ő felesége volt velünk, de ez annyira nem jött be. Így maradt csak a férje velünk és a hármas felállás. Swingerben még nem voltunk, de tervben van. Szívesen próbálnám úgy 5-6 vagy néha fantáziamban akár még ennél is több pasival gangbang partiban. Meglátjuk... Előbb talán a megszokott hármasunkhoz vállalnám be még +1 pasit most

Még a férjem előtt az egyetemi időkben volt részem egy buliban spontán alakult 3F1N felállásban, amiről nagyon izgató, nagyon pozitív élményeim vannak. Az én véleményem, hogy mindenképpen érdemes részt venni, ha izgat a többes és jól tudod kezelni. Sokáig csak fantázialtam róla, aztán mikor az egyetemen ott volt a lehetőség erre, kb egyszerre volt bennem iszonyat rettegés 😅😅 konkrétan mindenem remegett úgy izgultam 😅 de közben nagyon erősen meg volt a szexuális izgalom is. De miután elengedtem magam teljesen elmúlt a rettegés 😅 és nagyon jó volt az egész.


31N

2021. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Swingerben voltam eddig egyszer, sikerült egy elég csendes estét kifogni, barátságos volt a közeg. Nem volt ijesztő egyáltalán a helyzet :)

N

2021. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2021. jún. 5. 15:18
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Párcserés szexben többször volt részem, ebből volt nagyon jó is, de felejthető is,sok bénázással a másik gyakorlatlan pár részéről.


Harmadikként csatlakoztam többször párhoz. Angliában vigyáztam egy negyvenes pár gyerekeire. Náluk laktam érettségi után kint 2 évig. Előbb csak a pasival alakult szex köztünk, a felesége tudta nélkül, aztán ők ezt megdumálták, a csajjal is jól kijöttünk, jól nyalt nagyon, szerettem, egész más érzés volt mint pasival. Csináltuk hármasban gyakran(legtöbbször így) , de sokszor vagy csak a pasival vagy csak a csajjal is kettesben. Nagyon izgató volt mikor a feleség előtt dugott a pasi. Imádtam az érzést.

Swingerben nem voltam

2021. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%

Házibuliban volt részem egy nagyobb csoportos gangbang-ben, swingerben kétszer voltunk a párommal, akkor +4 pasi csatlakozott hozzánk.

Előtte párszor hármasban 2F1L felállásban.


23L

2021. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek.
2021. jún. 5. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!