Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok valaha erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok valaha erotikus masszázson, swinger klubban, vagy csak szimplán vettetek-e részt hármas szexben? Érdemes belemenni valamelyikbe a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 22:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

2F1L felállásban csináljuk gyakran. Előző pasimmal és az ő barátjával is csináltuk többször.

Most egy 42 éves nagyon imádom pasival van szex kapcsolatom, az ő barátjával szoktunk hármasozni gyakran. Mindketten nős férfiak és ez a tudat még izgalmasabbá teszi.

Úgy indult az egész, hogy ők szoktak a feleségeikkel négyesben szexelni, párcserés szex is, amiről mi beszélni kezdtünk oktatás közben. (Vezetni tanultam nála.) Mondtam ez nagyon izgalmas, aztán előbb csak kettesben szex alakult köztünk, majd megkérdezte lenne e kedvem hármasozni velük. Persze, hogy volt. Nagyon izgató az érzés, hogy a felesége előtt csinálhatjuk. Aztán később a másik párral is csináltuk öten. Totál észveszejtő érzés mikor mind a két pasi bennem van egyszerre és ezt csináltuk a feleségek előtt. Nem viselték jól a nők , úgyhogy mostmar csak hármasozni szoktunk a két pasival.

Swingerben nem voltam még, hazi szilveszteri szex bulin voltam amit a főnököm szervezett a panziójában, ahol kb 35 en voltunk(kb18-50 évesek) és volt aki csak a párjával szexelt ott mindenki előtt, de voltak akik párcserében csinálták, többesben vagy mindenkivel aki hagyta és akarta 😅😅 Ott szexeltem egyesével néhány pasival (10 - 12 kb) de volt akik csak nyaltak, szopattak vagy csak dugtak pár percig, bele ültem a farkukba kicsit, szoptam kicsit és aztán tovább egy másikkal folytattam. Kicsit dugtak Dp-ban páran, cserélődtek közben. Talán 4-5 élvezett belém, meg páran a számba. Hatalmas élmény volt ez is.


22L

2021. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Hű, te is bevállalós vagy ezek szerint! :)


Ment a zöld kéz, köszönöm, hogy válaszoltál!

2021. jún. 7. 18:45
 33/33 anonim ***** válasza:
58%
A bevallalos meg a Full ribi kozt azért van különbség.
2021. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!