Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba belefér a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba belefér a többes szex?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat párokat akinek jól működő párkapcsolatba belefér a többes szex?

Van aki el tudná képzelni?



2021. febr. 17. 03:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb embernél nem fér bele, mert a kapcsolat alapja a birtoklási vágy. Néhány embernél belefér.

Ismerek olyat, akiknél belefér és tökéletesen működik minden.

2021. febr. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Csicuki ***** válasza:
92%
Ha mind a két fél el tudja fogadni akkor igen bele. Igen vannak ilyen párok de a szabályokat le kell előre fektetni
2021. febr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mi rendszeresem gyakoroljuk.
2021. febr. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

#1-es vagyok: Légyszi, kanos srácok, ne írogassatok privátokat. Soha, senkit sem fogtok úgy felszedni, hogy itt ráírtok, hogy ti lennétek nyitott kapcsolatban.

Az csak mellékes, hogy én is férfi vagyok.

2021. febr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudnék osztozni senkivel sem, az az én puncim.
2021. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

"jól működő párkapcsolatba"

Ez itt el is bukott!

Én nem ítélem el, van sok ilyen ismerősöm férfi és nő is ahol a kapcsolatba be engedtek egy harmadikat, de soha nem lett jó vége.

Megpróbálkoztam a lebeszéléssel is, de mi sokkal jobban szeretjük egymást, ez az igazi szerelem, és mi nagyon megbízunk egymásban, no meg az inkább így mint sem megcsaljon mellébeszélés közepette mindegyik meg is tette.

De bárki nézzen körbe, és keressen meg ha lát valóban 20 éve így/ilyen "jól" működő kapcsolatot...

Na igen.

2021. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintm pont, hogy csak egy jól működő, erős kapcsolatba fér bele 25+ felett, amikor már mindenki tudja mit akar magától, az élettől és a másiktól.

Nekünk nem ment a kárunkra.. :)

2021. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2021. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Mi a nyitottsággal mentettük meg a beszürkült házasságunkat!

Közös elhatározás kell, és nagyon precíz játékszabályok. Ha sikerül az érzelmeket függetleníteni a szexualitástól, akkor új csodák várnak mindenkire, akik ezt az utat választják! Több éve csináljuk: a gyerekek is észre vették, hogy mennyire megváltozott az otthoni hangulat, sokkal vidámabb és meghittebb lett, ráadásul mindketten sokkal többet adunk magunkra, mert meg kell felelni a partnerek színvonalának!

Mi képtelenek lennénk a régi felállásban tovább együtt élni, így viszont eszünk ágában sincs válni!

Nem kérünk privátot.

2021. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Van akinek belefér, van akinek nem. Nekünk belefér. 13 éve vagyunk házasok, és kb. 9 éve többesezünk. A környezetünk nagyon boldog mintaházasoknak tartanak minket. És azok is vagyunk.
2021. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!