Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba belefér a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba belefér a többes szex?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat párokat akinek jól működő párkapcsolatba belefér a többes szex?

Van aki el tudná képzelni?



2021. febr. 17. 03:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2021. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként sok párnál voltam beszálló harmadik, csak a nő örömére. Az első hármasnak csúnya vége lett, mert eg, jó barátom és barátnője vett be harmadiknak, a második party után a srác begőzölt és kidobott engem és a barátnőjét is. De előtte benne volt.


Ezután csak társkeresőn jöttem össze párokkal, volt fiatalabb pár, akik csak dugni jártak össze, náluk semmi esélye nem volt, hogy probléma legyen. Aztán voltam negyvenes párokkal, akiknél már évek óta érlelődött a nyitás gondolata, náluk se volt soha semmi probléma. Tudtam hol a helyem, barátokként kezeltem őket, sose akartam belerondítani az életükbe. Bár volt paranoid pasas, aki a 39 éves feleségét (aki a férjén kívül még senkivel se volt előtte) akarta látni másik férfival kefélni, de mindent irányítani akart, nem volt valami laza együttlét. Nála volt baj a fejében, de én elvégeztem amiért mentem, hogy utána ők hogy dolgozták ezt fel, azt nem tudhatom.


Az esetek többségében olyan házaspárokkal találkoztam, akikről senki meg nem mondta volna, hogy élvezik, ha van egy harmadik férfi is az ágyukban. Gyereket neveltek, dolgoztak, közüzemi szolgáltató irodájában dolgozott az egyik nő, a férj biztosítós, másik burkoló, a feleség bolti eladó. Semmi extra, semmi extrém életvitel. Szürke kisemberek, akik már nem fognak elválni egy hármasszex miatt, amit mindketten akartak.

2021. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, de egy stabil kapcsolat kell hozzá! (49 bi csajszi)
2021. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Megszínesíti a párkapcsolatot!

Ha meg van a kölcsönös igény, a szeretet és a bizalom, akkor már csak a játékszabályokat kell lefektetni, és hadd szóljon!:)

Már megszoktam a párom látványát, miközben más nőket elégít ki, és ő sem hányja a szememre ha élvezem több férfi gondoskodását!

Azt is látom, hogy nem működik minden párnál, mert nem tudták részletesen megbeszélni az igényeiket, elvárásaikat, lehetőségeiket!

És azt is tudom (mert lttam), hogy az úgynevezett "mintaházasságokban" az "álompárok" milyen szexuális nyomorban tengődnek, mert birtokuknak tekintik a kedvesüket! Isten őrizz az ilyen sznob "álompároktól"!!!

2021. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!