Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba belefér a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba belefér a többes szex?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat párokat akinek jól működő párkapcsolatba belefér a többes szex?

Van aki el tudná képzelni?



2021. febr. 17. 03:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%

nem igazán...

olyan párkapcsolatba fér bele ahol az egyik fér domináns és ő karja a többest...

ismerek ilyen párt...

2021. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem. Ha ilyen áron lehet megmenteni a kapcsolatomat, akkor inkább nem menteném meg.

Persze ízlések és pofonok.

2021. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen. De ahogy írják, kapcsolattól/emberektől függ. Semmit sem lehet általánosítani, hiába a sok lepontozás.


És az sem igaz, hogy ha van hármas, akkor tuti rossz vége lesz


"Én nem ítélem el, van sok ilyen ismerősöm férfi és nő is ahol a kapcsolatba be engedtek egy harmadikat, de soha nem lett jó vége."


Ez például azért hülyeség, mert a legtöbben akik csinálják, azok titokban csinálják. Akik nyíltan, azoknak a kapcsolata olyan is.


Mi házasok vagyunk és igen, csináltunk hármast. Nem egy részeg akció volt, nem is csak egyszer fordult elő és nem is lett megbánva.

Egyszerűen csak nyitott a szexuális felfogásunk, nagyon szeretünk új dolgokat kipróbálni. Rájöttünk, hogy szeretjük a kissé fűszeres dolgokat a szexben és élvezetet ad a mindennapos szeretkezés mellett. Nem vagyunk féltékenyek, közös döntés, közös próbálkozás volt, nem lett kapcsolatunk rovására, sőt, jobban meg is nyíltunk egymásnak. Nem tartjuk megcsalásnak, mert közösen csináltuk, mind a ketten akartuk és nem csinálunk olyat, ami miatt a másik kicsit is húzza a száját.


Szerintem csak felfogás kérdése. Mi is találkoztunk extrémebb esetekkel, privát életben olyan kapcsolatokkal, ahol váltig állították, hogy még gondolatukban sem gondolnak másik személyre, utcán sem néznek meg mást, óriási a szerelem (már nincsenek együtt).

Olyan ismerősünk is van, aki már egy vibrátorra is halál féltékeny tud lenni és majdnem tönkrement a kapcsolatuk, mert az egyik szexjátékot akart venni.

Olyan ismerős is van, aki sírva hívta fel feleségemet, mint barátnőjét, hogy a pasiját rajtakapta, hogy maszturbál a WCben és hogy tehetett vele ilyen megalázót (akkor volt problémás terhes és tudjuk, hogy fél éve nem szexeltek...)


És pl az egyik pasi, akivel swingerben összejöttünk, egy 3 gyerekes apuka, feleségét is megismertük, nagyon boldognak tűntek és ha van egy szabad estélyük, akkor kiélvezik az életet és nagyon örülnek egymás boldogságának, mindegy kivel élik át.


én csak annyit akarok mondani, hogy annyira sok-sok mindentől függ egy kapcsolat jövője és ha mind a ketten szeretik és élvezik a többest, akkor nem ettől fog tönkre menni a kapcsolat.

2021. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%

6#-os válaszoló voltam.

Szokásos, hogy a mellette szavazóknak megy a mellébeszélés.

Tulajdonképpen saját magatokat kigáncsoljátok.

"Boldog házasság" -> már nem tudok vele kettesben szeretkezni...stb.

Azt gondolom, hogy azért kell a harmadik egy kapcsolatba, mert már nem kielégítő azzal akivel vagy. Mi van akkor amikor már megszokott lett a harmadik fél? Gondolom partnercsere következik.

Mint írtam nem ítélem el, csak nem akarom és nem is fogadom el, hogy fene nagy szerelem, bizalom van egy ilyen párkapcsolatban!

Izgalmat, pillanatnyi boldogságot csempész az életükbe mindkét részről (talán), de elég nagy a valószínűsége, hogy az egyik félnek az esetek többségében nem jó, csak nem akarja elveszteni a másikat és pont.

Nem kell ebbe semmi plusszt, sőtt, semmit belemagyarázni.

Volt részem hármasban, "ismeretlenekkel", valóban nagyon jó volt és izgalmas! Ám számomra az a normális, hogy brutálisan felrobbanó tesztoszteron szintem, a férfiasságom arra ösztönöz, hogy mindegyik nőt én dugjam meg, csináljak mindegyiknek egy focicsapatot, és a másik pasinak egy nőt sem adok belőle, nem hogy megnézzem ahogy megdugják. :D

2021. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
21%

Gratula. Ilyen gondolkodás és én vagyok szingli.


F

2021. febr. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen vannak olyan kapcsolatok, ahol ez belefer. Nincs os ezzel baj. Néha kellemes dolog egy több szeretplős buli. 24L.
2021. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
87%
Mi is így csináljuk. De előtte lefektettünk bizonyos szabályokat. Így működik a dolog.
2021. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Mi most próbáljuk párommal össze hozni. Úgy szeretnénk hogy 2 lány és 1 fiú ugye, mivel párom biszex és érezni akarja lánnyal milyen is. És mivel engem nem akar kihagyni erre jutottunk. persze vannak szabályok. De eddig nincs plusz lány jelentkező..
2021. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

18: a női beszállót unikornisnak becézik, mert olyan ritka. Nagyon nagyon aktívan kell keresnetek, hogy találjatok és a legjobb ha ti is kicsit "átlagon felüliek" vagytok. Szerintem legnagyobb esély ha személyesen kerestek és nem interneten, SOKKAL nehezebb.


De sok sikert.


Negatív hozzászóló: teljesen megértem a te felfogásodat, de messziről sugárzik belőled, hogy nem vagy tartós kapcsolatban.

2021. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%
Amikor ilyenre vágytam, sohasem vontam be az aktuális páromat, hanem két csajt szereztem hozzá.
2021. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!