Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire nyomorult?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire nyomorult?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 20 évesen szüzen, és teljesen el vagyok keseredve....


Minden szaktársam rendes nemi életet él, én nekem pedig soha senki nem jön össze.....


2021. febr. 22. 00:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Még 20 évesen nekem is nagy volt a szám. Voltak barátaim, párkapcsolatom, boldog voltam és elégedett az életemmel. Nagy terveim voltak a jövőre nézve...


Aztán most 26 vagyok, több sikertelen kapcsolaton túl, barátok nélkül, és a célok csupán egy részét tudtam megvalósítani. Nem kell ahhoz seggfejnek vagy lúzernek lenni, hogy változzon a sorsod. Szimplán van amikor csak így alakul.

2021. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!