Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Váratlan szex! Történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlan szex! Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Hetero bi leszbikus és mindenki másnak is szól a kérdésem…

Tegyük fel aznap találkoztál az illetővel. Vagy csak felületesen ismertétek egymást. De akkor és ott, abban a helyzetben, valahogy úgy alakultak a dolgok, hogy „váratlanul” összegabalyodtatok. Történt már veletek ilyen? Vgy hallottatok ilyen esetről?



2021. márc. 24. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, történt. Csak egy barati talinak indult.
2021. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 20/l
2021. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Buliban részegen. Látásból ismertem a suliból. De elég váratlan volt.
2021. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kis kiegészítés!

Annak örülök, ha ír valaki erre a kérdésre, de arról is írj hogyan alakult így a helyzet. Már abból is többet tudni egy igennél ha csak annyit írsz, mint az első válaszoló írt. Hogy egy baráti talinak indult.

2021. márc. 24. 09:43
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
igen történt
2021. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Még a vírus elötti időben egy házibuliban, ivás, amjd jött az ötlet valakinek hogy üvegezés, nem ismertem a csajt de már az első pillanattól kezdve ahogy megláttam megbizseregtetett bennem valamit. az egyik pörgetésnél azt kaptam, hogy csókoljak meg egy azonos neműt, hát őt választottam. Olyan csókot nyomtunk le, hogy utána ő is meg én is amikor minket pörgettek ki csak azt kaptuk hogy kapjuk le egymást, kanos pasik...

A buli végefelé mondta, hogy ő hazamenne mert nincsen annyira jól, én elkísértem, persze kamu volt a nincsjól. Alíg bírtunk eljutni az albérletébe, arra sem emlékszem, hogy az ajtót becsuktuk e mögöttünk.

Baromi jó volt, és egy kb fél éves szexkapcsolat lett belőle...

19 L

2021. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen, többször is
2021. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor lenne mit mesélned, 7 -es válaszoló. Mesélnél is kicsit bővebben arról hogyan is történtek?
2021. márc. 24. 10:59
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Vonaton. 1 hónap utàn utaztam a pasimhoz a koleszból. Velem szemben egy nagyon jó pasi ült. Beszélgettünk, megérintett, megfogta a combom amit nagyon èlveztem. Már egy hónapja nem érintett meg férfi. Elvesztettem a fejem, csak a szexre tudtam gondolni. Kimentünk a peronra, csókolóztunk, majd kinxitotta a wc ajtót és behúzott. Állva hátulról megdugott. Remegett kezem lábam. A végállomáson elbúcsúztunk. Még a nevét sem tudom de mindig nedves leszek ha visszagondolok.
2021. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyár vége fele egyedül túráztam kéktúrán.


Utolért egy szintén egyedül túrázó pasi, órákig együtt mentünk, beszélgettünk, nagyon szimpi volt, meg persze helyes is. Sajnos az ország két külön végében élünk, mindketten tudtuk, hogy kapcsolat esélytelen. Délután felé diszkréten felvetette, hogy mi lenne, ha behúzódnánk kicsit az erdőbe játszani :D


Nem tiltakoztam, kerestünk egy alkalmas helyet, ahol beljebb egy dombocska mögött el lehetett bújni, és az esőkabátján hatalmasat szexeltünk a fák alatt. Sajnos azóta nem tudtunk találkozni, de megegyeztünk, hogy ha jövő nyáron is még szinglik leszünk mindketten, elmegyünk egy hétvégére sátrazni :D


26L

2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!