Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Váratlan szex! Történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlan szex! Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Hetero bi leszbikus és mindenki másnak is szól a kérdésem…

Tegyük fel aznap találkoztál az illetővel. Vagy csak felületesen ismertétek egymást. De akkor és ott, abban a helyzetben, valahogy úgy alakultak a dolgok, hogy „váratlanul” összegabalyodtatok. Történt már veletek ilyen? Vgy hallottatok ilyen esetről?



2021. márc. 24. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan mint #6-al történt, csak nálam egy barátnőmmel történt az eset. Filmet néztünk nála és elfogyott pár ital is, majd egy zenés résznél elkezdtünk táncolni. Később már csak zene-tánc-pia és jött egy lassú szám. A többit a képzeletetekre bízom :)

38/N

2021. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
9-es,10-es történet tuti kamu.
2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mik vannak :)

Hallottam már erről s kék túráról :)

2021. márc. 24. 11:59
 14/18 A kérdező kommentje:
11 -es válaszoló! Izgalmas egy történet a tied. Én most azt kédezném: Lett -e ennek folytatása?
2021. márc. 24. 12:18
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy Discoban csak simán kimentünk a természetbe. Itt ismertem a srácot, amolyan discos haver.

Máskor disco után a pasi lakásán kötöttem ki. Ami két településsel odébb volt. Ebből néhány hónapos járogatás lett. Kétszer.

Volt, hogy éjszakai meztelen fürdőzéskor valahogy ketten maradtunk egyik pasival...

2021. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna ilyen, egy táborban első nap megismerkedtem egy lánnyal, és már első este az ágyában kötöttem ki. Pettingeltünk, meg minden, meg is dughattam volna ott helyben, de nem állt fel akkor, hiába játszott a farkammal. Aztán inkább nem erőltettem, hogy magamnak próbáljam, meg ilyenek, de konkrétan megbeszéltük, hogy a lakásán folytatni fogjuk egyszer. És így is lett egy héten belül.
2021. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Történt. A spontán szexek a legjobbak. Nekem legalábbis azok voltak. Elsőnek találkoztam egy sráccal, dumáltunk, kicsit kikapcsolodtunk majd mondtam hogy én mennék haza lassan. Aztan végül úgy döntöttünk megnezunk egy filmet. Akkor egyszer egymásnak estünk közbe, legjobb volt.
2021. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Írjatok még váratlan eseteket :)
2021. márc. 25. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!