Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki első együttlétnél új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár hetes ismerkedés után eljutottunk addig, hogy fölmentem a fiú lakására. Vidékről utaztam fel hozzá, otthon ebédeltem valamit, már vonatúton éreztem hogy valami nem okés a hasammal. De aztán elmúlt, meg tök jól elvoltunk. Este nála is ettünk valamit, picit felfúvodtam tőle de maskor is volt mar ilyen, nem izgatott. Sajnos pórul jartam mert szex közben elszellentettem magam. Nevetett a fiú de mikor latta hogy nekem ez nagyon kellemetlen abbahagyta.


Hajnalban ráadsul még fölébredtem arra hogy hasmenésem van, kiosontam a mellekhelyiségbe, rendbe raktam magam, felöltöztem és reggel fél hat körül elmentem, vonatom is volt fél héttől.


Irogatott a fiú hogy hová tűntem de annyira kellemetlenül éreztem magam hogy nem visz rá a lélek hogy láttamozzam, igazából gondolkodom hogy kitörlöm és letiltom, lehet az lenne a legjobb egy ilyen kezdés után. Mert amugy annyira nem is éreztem jól magamat vele, bar rossz se volt, semlegesnek mondanám.


Helyembe mit tennétek?



2021. márc. 30. 19:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Szegény srác...lefingottad majd leléptél. És a kaját is ő fizette....


Jobbat érdemel!

2021. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
A srácnak jobb is, ha nem foglalkozik egy ilyen önbizalomhiányos kis tinilánnyal.
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekes vagy
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, de az ciki hogy ennyire gyerekes vagy fejben hogy ezért le akarsz lécelni. Annyit megérdemelne a srác, hogy elmondod neki és megvárod a reakcióját amiben elmondja hogy incifincit sem zavarja és ne gyerekeskedj.
2021. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj meg a srác fejével gondolkodni. Elviharzottál, valószínűleg azt gondolja, hogy vele van valami baj, miközben nem tehet semmiről. Kellemetlen, igen, de annyira buta gondolkodás, hogy azonnal hátra arcot csinálsz bármilyen szintű baj okán. A legkevesebb, hogy adsz esélyt a kapcsolatnak, főleg, ha szexig is eljutottatok.
2021. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%
Jó, akkor majd fingik ő is egyet a jelenlétedben és egában lesztek....
2021. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Roppant nőies voltál... Befingasz, beszarsz (? nem tudom mit akar jelenteni az hogy rendbe tetted magad...), kifosod magad majd elhúzod a csíkot. Gratulálok!


Közben a csávó adott neked kaját, gondolom a budipapír se a sajátod volt, te meg se szó, se beszéd lelépsz.

2021. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Nagyon nem való még neked párkapcsolat. Érzelmileg még van hova fejlődnöd.


Tényleg, hány éves vagy kedves kérdező?

2021. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2021. márc. 30. 21:08
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jobb ha hagyod ezt a pasit, érettebb nőt érdemel.
2021. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!