Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki első együttlé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki első együttlétnél új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár hetes ismerkedés után eljutottunk addig, hogy fölmentem a fiú lakására. Vidékről utaztam fel hozzá, otthon ebédeltem valamit, már vonatúton éreztem hogy valami nem okés a hasammal. De aztán elmúlt, meg tök jól elvoltunk. Este nála is ettünk valamit, picit felfúvodtam tőle de maskor is volt mar ilyen, nem izgatott. Sajnos pórul jartam mert szex közben elszellentettem magam. Nevetett a fiú de mikor latta hogy nekem ez nagyon kellemetlen abbahagyta.


Hajnalban ráadsul még fölébredtem arra hogy hasmenésem van, kiosontam a mellekhelyiségbe, rendbe raktam magam, felöltöztem és reggel fél hat körül elmentem, vonatom is volt fél héttől.


Irogatott a fiú hogy hová tűntem de annyira kellemetlenül éreztem magam hogy nem visz rá a lélek hogy láttamozzam, igazából gondolkodom hogy kitörlöm és letiltom, lehet az lenne a legjobb egy ilyen kezdés után. Mert amugy annyira nem is éreztem jól magamat vele, bar rossz se volt, semlegesnek mondanám.


Helyembe mit tennétek?



2021. márc. 30. 19:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkóság, ha szó nélkül eltűnsz.
2021. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Bármit teszel ne tiltsd le, annál rosszabb nincs, tapasztaltam már.. ha ez az álláspont, akkor beszélj vele, mindenképpen tudast a szándékod és ha nem jöhet szóba más, akkor csak ne hagyd magad másra rábeszélni, de a szó nélküli eltűnés egy életre nyomot hagyhat a másikban.

22/f

2021. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

Ezt elszúrtad egy picit sajnos.

Én elhiszem, hogy szégyelted kicsit magad, de akkor sem ez a megoldás.

Mindenképpen maradnod kellett volna, és figyelni, hogy mi a srác reakciója erre.

Lehet, hogy a srácot ez egyáltalán nem zavarta. Ahogy egy előző hozzászóló is írta, ez azt jelenti, hogy kellőképpen eltudtad magad engedni.

Nincs ezzel semmi baj. Rám pl ez izgató hatással van, mert tudom, hogy a kis párom átadta magát a helyzetnek.

Kutyusban szinte kötelező durrantani, mert engem nagyon izgat. Beindulok tőle piszkosul.


Honnan tudod, hogy a srácot ez zavarta? Egyáltalán nem biztos.

Lehet, hogy semmi gondja nem volt ezzel.

Egyébként egy jó tanács:


Ha ismerkedsz, és találkozgatsz, és tudod, hogy ágyba is kerültök, másképp kell szervezned a napodat.

Azon a napon, csak nagyon keveset egyél, főként szárazat.


Mert az izgalomtól, gyakori a hasmenés sajnos. Ilyenkor izgul ám az ember rendesen.

Én férfi vagyok, de velem is ez van. Ha első randi volt valakivel, nem ettem aznap csak pogácsát, sós rudat, esetleg egy túróska bátyuskát, ilyesmit.

Ilyenkor nem szabad enni se levest, se pörköltet, se tojást, sem semmi ilyesmit.


Ezekből nem lesz hasmenés, még az izgalom hatására sem, és valószínűleg szellentés sem.


Aztán majd szépen kialalul, kinek milyen fétise van esetleg.

Én van úgy, hogy direkt szándékosan babgulyást csinálok, mert valóságosan szinte beindulok tőle, ha minél többet szellent a kis párom.


A múltkor pl kicsit balul sült el a dolog, de nem problémáztam. Ágyneműt cseréltem, van mosógépem, aztán annyi. Folytattuk tovább.


Úgyhogy cseppet se aggódj, nem olyan nagy dolgok ezek.

Kár volt elosonni.

2021. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta?
2021. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát ez az.

Szerintem mindenkiben

fölvetődött ez a kérdés. Reméljük alakult valamit a dolog.

Írj valamit te kedves kis kérdező.

2021. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Végül megfogadtam a tanácsotokat és felhívtam, elmondtam neki hogy ne haragudjon de nagyon szégyelltem magam a puki miatt, reggel pedig elég durva hasmenésem is volt, rendbe kellett tennem magam a mellékhelyiségben utána és amint ez megvolt egyszerűen nem tudtam eléállni és hazaosontam csendben. Azt mondta hogy ne butaskodjak, semmi baj ezzel, ciki de előfordul, azt hitte mar ő rontott el valamit. Elnézést kértem.


De konkrétumot még nem tudok hogy lesz e folytatás. Egyelőre itt tartunk.

2021. ápr. 2. 21:09
 27/27 anonim ***** válasza:

Akkor ez így rendben van.

Mondtam én, hogy a fiút ez nem fogja zavarni.

Látod szegény erre nem is gondolt. Egyből magában kereste a hibát.

Egyem is meg csórikámat.

2021. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!