Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne elmennem "hivatásoshoz"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves, nem egy Adonisz alkatú (kicsit mackós) fiú vagyok. A lányokkal eddig nem nagyon volt szerencsém, köszönhetően a külsőmnek és az enyhén introvertált személyiségnek. Eddig ódzkodtam a dologtól, hogy fizetős lányhoz menjek(főleg a tudat miatt, hogy miket lehet tőlük elkapni), de mostanában elgondolkoztam rajta, feltételezve, hogy a szüzességem elvesztésével megnőne az önbizalmam. A legtöbb, amit eddig egy lánynál elértem az a csók. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

2021. ápr. 7. 20:14
1 2
 11/13 1Léna ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te egy értékes, egyedi, megismételhetetlen személyiség vagy aki talán több időt áldozz a munkájára a kelleténél. Pont az értékességed miatt kell, hogy maradjon időd a pihenésre, a kikapcsolódásra, a kapcsolatépítésre. Kell egy olyan szabadidős tevékenység, melyben van lehetőséged hasonló érdeklődésű személyekkel megismerkedni. Lehet ez egy önkéntes munka, vagy sport, túrázás, vagy tánc, ének ami téged is felüdít.

A szexuális èlet nem meghatározója a személyiségünknek.

Egy érzelmileg is tőltött házassági kapcsolatban a férfi és a nő egybeolvad nem csak testileg, hanem teljesen. Arra szánják magukat, hogy a másikat boldoggá tegyék (nem csak az ágyban) mert szeretik egymást. Ezért akik 50 év házasság után elvesztik társukat azt mondják, hogy elveszett az egyik felük. Sokszor akkora fájdalom ez számukra, hogy nem sokára ők is meghallnak.

Te egy boldog házasságra, egy felelős családapaságra készültél. Nem vesztegetheted el magad, az önazonosságodat! A nemi vágyak futó kalandokkal való betöltése, szétforgácsolja a lelkedet, és abban erősít meg, hogy neked csak ez jut. NEM Boldogságra vagy teremtve!

2021. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az önkénteskedés megvan, polgárőr és önkéntes tűzoltó is vagyok. Csak mivel kereskedelemben dolgozom, nem jut annyi idő konkrétan semmire, mint szeretném.
2021. ápr. 8. 11:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, elmentél végül?
2021. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!