Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Írogat a masszőröm egy alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írogat a masszőröm egy alkalom után, és ez teljesen összezavar. Ez valami marketingfogás? 23/F

Figyelt kérdés
3 éve folyamatosan más-más helyen élek, és ezért sajnos nem mindenhol tudok hosszútávú kapcsolatokat kiépíteni, de ettől függetlenül azért én is igénylek valamiféle kikapcsolódást. Örömlányhoz nem akarok menni, viszont találtam egy hivatalos masszázs szalont, ahol különböző indiai, keleti illetve erotikus masszázst lehet kérni. A weboldalon mindenhol leírják, hogy semmi szexuális szolgáltatás nincs, és kidobják azt, aki megpróbálja, ráadásul a hely fent is van a térképen, ezért nem gondoltam, hogy ez valami bújtatott prostitúció lenne. A masszázs alatt a lány egyre több olyan elemet csempészett be, amiről előtte nem volt szó, hogy része lenne a csomagnak, főleg szexuális jellegűeket (aktus vagy hasonló nem volt), amiről késobb azt mondta, hogy ezeket azért nem mindenkivel csinálja. Azt is mondta, hogy egy helyes srácnak tart, illetve a végén megadta a saját privát számát, amit nem én kértem, ő jött elő az ötlettel. Néhány órával később már chaten beszélgettünk, és mesélt az életéről, meg én is az enyémről, illetve szóba jött, hogy valamikor szívesen megmutatná a várost, mivel még új vagyok itt. Nem volt még ilyenben részem, így kicsit össze vagyok zavarodva. Ez valami stratégia lehet, hogy legyek visszatérő vendég, vagy valami másról lehet szó? Azért gondolom részben az is a dolga egy ilyen masszőrnek, hogy elhitesse a vendéggel, hogy tetszik neki. Egyébként kinézetre bejön a lány, de nem hiszem, hogy akarnék tőle valami komolyat. Meg elég sok férfi fordulhat meg abban a szalonban, nem tudom miért lennék én ilyen különleges neki. Vajon mindenkivel ezt csinálhatja? Köszi előre a válaszokat.

2021. ápr. 9. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos hogy érdemes vigyáznod. Szoktak így még adatokat is ki csalni. Ismerkedj vele fokozatosan. De ha csak masszázs érdekel akkor ilyenekkel ne foglalkozz.
2021. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általában paranoiás vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban, de jobb félni, mint megijedni. Nem tudom miért tetszhetek neki, de egy biztos, elég nedves volt odalenn, és ez ha jól tudom, ritkán történik meg egy ilyen lánnyal, segédanyag nélkül. De tényleg tanácstalan vagyok
2021. ápr. 9. 06:59
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
honnan tudta meg a messengered? Csak meg kellett adnod...
2021. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hi,ez melyik város?
2021. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Whatsappon beszélünk és Krakkóban történt
2021. ápr. 9. 07:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni szeretne, mert bejössz neki, és Ő nyomulós típus.
2021. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hiába nyöszörögsz itt .

Mert mi van ha tetszel neki vagy nem tetszel de te szeretnéd még azt a masszázst?

Ha jól érzed magad ott akkor nem kell ezen rágódni.

Tudod : Élj a mának.

2021. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A lengyel lányok sokkal közvetlenebbek, nagyon mások, mint a magyarok, és a lengyelek amúgy is bírnak minket.

Mindenkivel neki sincs ideje flörtölni azért, szóval biztos lát benned mást is, mint vastag pénztárcát.

Bele azért ne szeress.

2021. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég nedves volt odalent? Mert masszázs közben a puncijában turkáltál?
2021. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végsősoron igaz, tényleg nincs jelentősége


9-es, ha már így rákérdeztél, igen

2021. ápr. 9. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!