Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmről a heves és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmről a heves és vad előjáték közben letépném a melltartót, az fájna neki? Vagy ügyesen is le lehet tépni? Úgy, hogy ne menjen tönkre, ne szakadjon el a melltartó?

Figyelt kérdés
Nagyon félti a melltartóit, mindig azt mondja, hogy drága mulatság új melltartót venni az ő melleire. Az átlagosnál kicsit nagyobbak a mellei (pont ettől vagyok megvadulva és állandóan felizgulva), és ilyen nagy méretben ritkán lehet szép melltartót találni. De én már úgy fel vagyok gerjedve, hogy legközelebb letépem, lemarcangolom, lecibálom, lerángatom a testéről a melltartót, erre mérget vehet, ha tetszik neki, ha nem.

2021. ápr. 13. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Letépni úgy, hogy ne szakadjon? Hogyan lehetne ilyet?

Fölfelé lehúzhatod, mint egy pulóvert.

2021. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy elöl csatos melltartót ;)
2021. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te azt le tudod tépni úgy, hogy ne fájjon neki és ne is szakadjon el a melltartó, akkor megtapsollak.
2021. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már ne lehessen normálisan levenni akármilyen heves vagy.
2021. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert amúgy rettentő sok időt venne el ha egyszerűen csak hátul kicsatolnád...

Nem tudod úgy megoldani hogy ne fájjon neki és ne szakadjon el.

Ha már elmondta neked hogy félti nagyon a melltartóit, nem értem miért nem lehet tiszteletben tartani.

2021. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azert mar ennyire "allatnak" nem lenne szabad lenni !! Gondolkodj
2021. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te pénztárcádnak is fájna, nem csak a barátnődnek.


Legalábbis szerintem elvárható, hogy ha eltéped, akkor vegyél helyette egy ugyanolyat. Lehet, hogy megúszod pár ezer forintból, lehet, hogy nem.

2021. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tépd el, ha utána veszel is neki újat.
2021. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod letépni úgy hogy ne sérüljön - utána már kuka az adott darab. Ja és fáj is, bele fog vágni a bőrébe a pánt azon része ami ráfeszül. Szóval vagy kikapcsolod, vagy aláhúzod és úgy "kibuggyantod" a cicit.
2021. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltal még nővel ezekszerint, de még melltartót se láttál. Mert akkor tudnád, hogy nem lehet letépni.
2021. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!